تیتر امروز

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن
افاضات اضافه

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت به رابطه خاص بین عوام و خواص و علاقمندان به خواصیت پرداخته و شعر جالبی سروده است.
مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی
آخرین مناظره انتخاباتی در برنامه زاویه دیدارنیوز، + گزارش عکس

مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی

مناظره آخر؛ در برنامه زاویه دیدارنیوز دو فعال سیاسی از دو جریان شناخته شده کشور درباره جمهوریت، اسلامیت، استقلال، آزادی و انتخابات و همچنین دلایل خود در مورد مشارکت یا عدم مشارکت بحث و گفت‌وگو...
نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود
دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی در برنامه رکن سه دیدارنیوز+ گزارش عکس

نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود

در دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی، نماینده پیشین مجلس درباره شورای نگهبان، نظارت استصوابی، فهرست روزنه‌گشایی اصلاح‌طلبان و میانه‌روها، انتخابات مجلس دوازدهم و آینده ایران صحبت کردیم.
نرخ ارز در ایران

دلار به کانال ۵۲ هزار تومان می‌رود! +جدول

قیمت دلار امروز (چهارشنبه) با رشد ۴۰۰ تومانی از نیمه کانال ۵۱ هزار تومانی عبور کرد. معامله‌گران می‌گویند دلار به منطقه ۵۲ هزار تومانی ورود خواهد کرد.

کد خبر: ۱۶۱۰۰۴
۱۷:۰۵ - ۲۰ دی ۱۴۰۲

قیمت دلار صعودی شد! +جدول

دیدارنیوز: قیمت دلار طی دو روز گذشته در روندی افزایشی بازگشایی شده است. قیمت دلار امروز نیز همین رفتار را تکرار کرد و با رشد ۴۰۰ تومانی از نیمه کانال ۵۱ هزار تومانی عبور کرد. معامله‌گران می‌گویند دلار به منطقه ۵۲ هزار تومانی ورود خواهد کرد.

امروز قیمت دلار با افزایش ۴۰۰ تومانی در بازگشایی بازار‌ها معامله شد. این اسکناس دیروز به کانال ۵۱ هزار تومانی ورود کرد و امروز در حال پیشروی در کانال قیمتی جدید است. در پنجمین روز هفته، دلار با قیمت ۵۱ هزار و ۶۵۰ تومان در حال معامله است.

توجه معامله‌گران به برخی تحلیل‌ها در خصوص از دست رفتن روابط پشت پرده ایران و آمریکا و مرگ برجام، روند تقاضا برای دلار را افزایشی کرده است. فعالان بازار همچنین معتقدند رشد تقاضای سه ماه پایانی سال، با تاخیر خود را در بازار‌ها نشان داده است و انتظار صعود دلار در پایان بازار‌های روز جاری و یا شروع بازار‌ها برای پنجشنبه وجود دارد.

قیمت دلار صعودی شد! +جدول

کارشناسان اقتصادی پیش از این با اشاره به رشد تورم و افزایش تقاضا برای واردات، روند بازار ارز را در روز‌های اخیر صعودی پیش‌بینی کرده بودند.

قیمت دلار امروز چهارشنبه در بازار‌های مجاور افزایش داشت. دلار سلیمانیه با رشد ۲۷۰ تومانی به کانال ۵۲ هزار تومانی ورود کرد. در لحظه نگارش این گزارش دلار سلیمانیه روی رقم ۵۲ هزار تومانی ایستاده است. دلار هرات نیز با رشد ۵۰۰ تومانی یک کانال پیشروی کرد و با قیمت ۵۱ هزار و ۳۰۰ تومانی معامله شد. درهم امارات با رشد ۲۴۰ تومانی با قیمت ۱۴ هزار ۲۷۰ تومانی معامله شد.

گفتنی است امروز قیمت اسکناس دلار در مرکز مبادله طلا و ارز ایران ۴۲ هزار و ۹۲۶ تومان و قیمت دلار حواله ۳۹ هزار و ۵۲۷ تومان است. امروز این اسکناس در مرکز مبادله تغییر قیمت نداشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی