تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
وال‌استریت ژورنال مدعی شد

توییت تحت تاثیر مواد؛ نگرانی از مصرف مواد مخدر توسط ایلان ماسک!

روزنامه وال‌استریت ژورنال در گزارشی تازه ادعا کرد که چند مدیر تسلا بابت مصرف مواد مخدر توسط ایلان ماسک اظهار نگرانی کرده‌اند.

کد خبر: ۱۶۰۸۱۸
۱۱:۰۷ - ۱۷ دی ۱۴۰۲

نگرانی از مصرف مواد مخدر توسط ایلان ماسک!

دیدارنیوز: وال استریت ژورنال در گزارشی به نقل از مدیران تسلا مدعی شده که ایلان ماسک از مواد مخدر استفاده می‌کرده است.

روزنامه وال‌استریت ژورنال در گزارشی تازه مدعی شده است که چند مدیر تسلا بابت مصرف مواد مخدر توسط ایلان ماسک اظهار نگرانی کرده‌اند. ظاهراً هیئت‌مدیره این شرکت اعتقاد دارد که ماسک تحت تأثیر مواد مخدر، توییت جنجالی خود درباره تأمین سرمایه برای خصوصی‌کردن این شرکت را زده است.

یکی از مدیران سابق تسلا به وال‌استریت ژورنال اعلام کرده که مصرف مواد مخدر و رفتار‌های غیرقابل پیش‌بینی توسط ایلان ماسک باعث شد که او تصمیم بگیرد دوباره برای حضور در هیئت‌مدیره این شرکت اقدام نکند.

«لیندا جانسون رایس» که دو سال در هیئت‌مدیره تسلا فعالیت کرده است، می‌گوید بیش از یک بار به دیگر اعضای هیئت‌مدیره درباره نگرانی‌های خود پیرامون مصرف مواد توسط ماسک اطلاع داده است. او همچنین به‌طور غیررسمی از هیئت‌مدیره خواسته بود تا درباره مصرف مواد مخدر توسط ماسک تحقیق کنند، اما نگرانی‌هایش نادیده گرفته شدند.

مصرف مواد مخدر توسط ایلان ماسک

گزارش وال‌استریت ژورنال به‌طور مفصل به تلاش‌های مدیران تسلا برای کنترل مصرف مواد مخدر توسط ماسک و رفتار‌ها و اظهارات عجیب او در ملأ عام پرداخته است. به ادعای منابع آگاه به ماجرا، ظاهراً ماسک از موادی همچون کتامین، ال‌اس‌دی، کوکائین و اکستازی مصرف می‌کرده است.

نگرانی از مصرف مواد مخدر توسط ایلان ماسک!

ایلان ماسک در برنامه جو روگن

برخی از مدیران کنونی تسلا ظاهراً برای کنترل رفتار‌های ماسک به برادرش «کیمبال» متوسل شده‌اند، اما وال‌استریت ژورنال می‌گوید آن‌ها مراقب بودند که در بیان نگرانی‌هایشان به استفاده از «مواد مخدر» اشاره نکنند.

این روزنامه می‌گوید برخی از مدیران تسلا معتقدند که ایلان ماسک توییت معروف سال ۲۰۱۸ مبنی بر تأمین سرمایه برای خصوصی‌کردن تسلا با قیمت ۴۲۰ دلار به‌ازای هر سهم را تحت تأثیر مواد مخدر زده است. این توییت یک روز بعد موجب افزایش قیمت سهام این شرکت شد، اما درنهایت تحقیقاتی را از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) آغاز کرد که به جریمه‌ای ۴۰ میلیون دلاری علیه ماسک منجر گردید.

ایلان ماسک به نویسنده کتاب زندگی‌نامه خود اعلام کرده بود که استفاده از مواد غیرقانونی را نمی‌پسندد، اما او ظاهراً به برخی افراد گفته بود که دوز‌های پایینی از کتامین را مصرف می‌کند. او همچنین یک بار در پادکست «جو روگن» ماریجوانا مصرف کرده بود که این اقدام بسیار خبرساز شد.

یکی از وکلای ایلان ماسک در واکنش به این گزارش اعلام کرده است که او به‌طور مرتب در اسپیس‌ایکس آزمایش مواد می‌دهد و هرگز در این آزمایش‌ها سرافکنده نشده است.

منبع: دیجیاتو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی