تیتر امروز

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه های خود میزبان یکی از چهره های جنجالی دوران انتخابات ریاست جمهوری بود. محمد فاضلی در این گفت و گو حرف هایی تازه زد که می توانید ببینید و بخوانید.
پایان طوفان الاقصی، پایان اسرائیل خواهد بود

رئیسی: ابتکار عمل در دست نیرو‌های ماست

ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در مراسم تشییع شهدای کرمان گفت: دشمن همواره قدرت ایران را می‌بیند. یقین بدانید ابتکار عمل در دست نیرو‌های ماست. مکان و زمان را نیرو‌های ما تعیین خواهند کرد.

کد خبر: ۱۶۰۷۳۱
۱۲:۰۳ - ۱۵ دی ۱۴۰۲

رئیسی

دیدارنیوز: رئیس جمهور با طرح این سوال که چرا کینه دشمنان نسبت به عکس، نام، تصویر، راه، مزار و زائر سردار سلیمانی وجود دارد؟ گفت: چون او کار بزرگی انجام داده است.

سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز در مراسم تشییع شهدای کرمان گفت: این مجلس، مجلس بسیار محترمی در محضر مقدس شهیدان، خانواده شهدا و ایثارگران است که در کنار قدم‌های مجروح و آسیب‌دیده از ظلم دشمنان و عداوت اعدا و شرارت اشرار هستیم. در استان کرمان مردمی بابصیرت، انقلابی و در صحنه داریم، مردمی که در عرصه‌های مختلف خوش درخشیدند.

وی با طرح این سوال که چرا کینه دشمنان نسبت به عکس، نام، تصویر، راه، مزار و زائر سردار سلیمانی وجود دارد؟ گفت:، چون او کار بزرگی انجام داده است. دشمن می‌خواست بعد از شکل دهی اسرائیل غاصب و ۷۵ سال ظلم به مردم فلسطین، کار دیگری را آغاز کند. اسرائیل سرزمینی است که با نام یهود شکل گرفت. دشمن سپس می‌خواست با نام اسلام خلافت اسلامی ایجاد کند و جریان دست پرورده خود یعنی داعش را در عراق و سوریه ایجاد کند. حاج قاسم جریان مقاومت را در منطقه برنامه ریزی کرد به نحوی که عرصه بر رژیم صهیونیستی تنگ آمد و دیگر نمی‌تواند به تجاوز خود ادامه دهد و متوقف و وادار به عقب نشینی شد. از جنوب لبنان عقب نشینی کرد. شما اخبار جنگ ۲۲، ۳۳، ۸ و ۲ روزه را شنیدید و امروز صدمین روز مقاومت فلسطین مقتدر و مظلوم است.

وی افزود: فلسطین نیرویی که بخش هوایی و دریایی ندارد، اما اسرائیل در مقابل این نیرو دچار استیصال شده و تا امروز فلسطین پیروز و رژیم صهیونیستی شکست خورده است. باید از حماس، حزب الله و فلسطین تجلیل کرد، اما نقش حاج قاسم بی بدیل بود.

رئیس جمهور با اشاره به تلاش شبانه روزی شهید سلیمانی برای شکست داعش، گفت: امنیت منطقه و غرب آسیا مرهون حاج قاسم سلیمانی است. نقشه آمریکا برای ایجاد اسرائیل دیگر در منطقه به دست حاج قاسم و نیرو‌های منطقه شکست خورد و حاج قاسم زیر میز زد. کینه آمریکا و رژیم صهیونیستی و عواملش در منطقه از حاج قاسم به همین دلیل است. این شهید گفت برای من گنبد و بارگاه نسازید و روی مزارم بنویسید سرباز و نمی‌خواست نامش آوازه داشته باشد، اما کسی که در راه خدا گام بردارد، نامش بلند می‌شود. خدا نام او را بلند کرد. او دل‌ها را هم تسخیر کرد. مکتب او در امتداد مکتب امام خمینی و امام خامنه‌ای و مکتب عاشورای حسینی است.

رئیسی تاکید کرد: خون مطهر شهدا از جامعه بشری جهل زدایی کرده است. کی تا این زمان دل‌ها متوجه مقاومت و فلسطین و نفرت به آمریکا و رژیم صهیونیستی بود؟ به برکت خون شهدا است.

وی افزود: دشمن خوب می‌داند ایران مقتدر قهرمان و صاحب قدرت است. حاج قاسم برای ما تولید قدرت کرد. نیرو‌های مسلح مجهز و به روز برای ما تولید قدرت کرده اند. رهبری و امت مهمترین مولفه قدرت در نظام اسلامی محسوب می‌شوند. دشمن قدرت ایران را دیده و بار‌ها تجربه کرده است. دشمن همواره قدرت ایران را می‌بیند. یقین بدانید ابتکار عمل در دست نیرو‌های ماست. مکان و زمان را نیرو‌های ما تعیین خواهند کرد.

رئیسی در پایان گفت: حضور شما مردم، استراحت و آرمش را از دشمن گرفته است. به دلیل استیصال است که این اقدامات را در غزه یا کرمان انجام می‌دهند. پیروزی حق و شکست باطل وعده الهی است. پایان طوفان الاقصی، پایان رژیم صهیونیستی خواهد بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی