تیتر امروز

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن
افاضات اضافه

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت به رابطه خاص بین عوام و خواص و علاقمندان به خواصیت پرداخته و شعر جالبی سروده است.
مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی
آخرین مناظره انتخاباتی در برنامه زاویه دیدارنیوز، + گزارش عکس

مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی

مناظره آخر؛ در برنامه زاویه دیدارنیوز دو فعال سیاسی از دو جریان شناخته شده کشور درباره جمهوریت، اسلامیت، استقلال، آزادی و انتخابات و همچنین دلایل خود در مورد مشارکت یا عدم مشارکت بحث و گفت‌وگو...
نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود
دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی در برنامه رکن سه دیدارنیوز+ گزارش عکس

نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود

در دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی، نماینده پیشین مجلس درباره شورای نگهبان، نظارت استصوابی، فهرست روزنه‌گشایی اصلاح‌طلبان و میانه‌روها، انتخابات مجلس دوازدهم و آینده ایران صحبت کردیم.

مترو و اتوبوس رایگان برای بانوان در ۱۳ دی‌ماه

مریم اردبیلی، مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران گفت: در این هفته تخفیف‌ها برای بانوان در نظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به استفاده رایگان مترو و اتوبوس در ۱۳ دی‌ماه اشاره کرد.

کد خبر: ۱۶۰۵۹۰
۱۷:۰۰ - ۱۱ دی ۱۴۰۲

رایگان شدن مترو و اتوبوس برای بانوان در۱۳ دی ماه

دیدارنیوز: مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران از رایگان شدن مترو و اتوبوس برای بانوان در ۱۳ دی ماه همزمان با "هفته بزرگداشت مقام زن و مادر" خبر داد.

مریم اردبیلی، در نشست خبری تشریح برنامه‌های "هفته بزرگداشت مقام زن و مادر" با بیان اینکه پویش "قدردانیم" در هفته بزرگداشت مقام زن و مادر اجرا می‌شود، اظهار کرد: در این هفته تخفیف‌ها برای بانوان در نظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به استفاده رایگان مترو و اتوبوس در ۱۳ دی‌ماه اشاره کرد.

وی گفت: استفاده رایگان از پردیس‌های سینمایی ملت، راگا و تماشا در روز ۱۳ دی و بازدید رایگان از برج میلاد از ۱۳ تا ۱۶ دی‌ماه به شرط رزرو اینترنتی برای بانوان رایگان خواهد بود.

اردبیلی تصریح کرد: شرکت نوسازی اراضی عباس‌آباد نیز برای بانوان از ۱۳ تا ۱۹ دی ماه برنامه‌های پیش‌بینی کرده است که می‌توان به تخفیف ۴۰ درصدی بازدید از گنبد مینا، تخفیف ۵۰ درصدی شهربازی، بازدید رایگان از کتابخانه نادر ابراهیمی، تخیفی ۳۵ درصدی استخر ۴ فصل بوستان بهشت مادران و تخفیف ۱۵ درصدی مجموعه باغ غذا در ۱۳ و ۱۴ دی‌ماه اشاره کرد.

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران افزود: در هفته گرامیداشت مقام زن و مادر، ۱۸ پروژه مخصوص بانوان در ۱۲ منطقه با حضور شهردار تهران افتتاح خواهد شد. همچنین حدود ۱۰ کوثر کارآفرینی افتتاح می‌شود و شهردخت شماره ۲ منطقه ۶ آغاز به کار خواهد کرد.

وی با اشاره به تقارن گرامیداشت روز مادر و سالگرد شهادت حاج قاسم اشاره کرد و گفت: یکی از تم‌های جدی در همه برنامه‌های هفته گرامیداشت مقام مادر، قدردانی از مادران و همسران شهدا و مکتب حاج قاسم است.

ادربیلی تصریح کرد: برگزاری جشن‌های متفاوت در سطح شهر یکی دیگر از برنامه‌های پیش‌بینی شده است و تلاش شده برنامه‌های مشترک با سازمان‌ها و نهاد‌ها برگزار کنیم. همچنین جشنی با همکاری فرمانداری تهران در سالن همایش‌های وزارت کشور و جشن دیگری در تالار وحدت خواهیم داشت. همچنین قطعه موسیقی مادر با صدای یکی از خوانندگان رونمایی خواهد شد.

به گفته مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران، اجرای ویدئو مپینیگ در برج آزادی به‌مناسبت روز مادر و پویش جشن آزادسازی مادران زندانی غیرعمد از دیگر برنامه‌های است که در هفته گرامیداشت مقام مادر برگزار می‌شود. همچنین در مناطق ۲۲ گانه، ۲۸ جشن بزرگ برگزار خواهد شد. علاوه بر اینکه در سطح محلات جشن‌های محلی پیش‌بینی شده و به نظر می‌رسد که جمعیتی حدود نیم‌میلیون نفر از تهرانی‌ها در این جشن‌ها حاضر شوند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی