تیتر امروز

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن
افاضات اضافه

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت به رابطه خاص بین عوام و خواص و علاقمندان به خواصیت پرداخته و شعر جالبی سروده است.
مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی
آخرین مناظره انتخاباتی در برنامه زاویه دیدارنیوز، + گزارش عکس

مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی

مناظره آخر؛ در برنامه زاویه دیدارنیوز دو فعال سیاسی از دو جریان شناخته شده کشور درباره جمهوریت، اسلامیت، استقلال، آزادی و انتخابات و همچنین دلایل خود در مورد مشارکت یا عدم مشارکت بحث و گفت‌وگو...
نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود
دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی در برنامه رکن سه دیدارنیوز+ گزارش عکس

نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود

در دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی، نماینده پیشین مجلس درباره شورای نگهبان، نظارت استصوابی، فهرست روزنه‌گشایی اصلاح‌طلبان و میانه‌روها، انتخابات مجلس دوازدهم و آینده ایران صحبت کردیم.
سعید عبدولی دوباره حاشیه‌ساز شد

جنجال در انتخابی کشتی!

سعید عبدولی، عنوان‌دار کشتی جهان و المپیک پس از باخت برادرش در انتخابی تیم ملی با بر هم زدن جلو سالن به داوران و خبرنگاران توهین کرد!

کد خبر: ۱۶۰۴۰۵
۱۸:۴۰ - ۰۶ دی ۱۴۰۲

جنجال در انتخابی کشتی!

دیدارنیوز: چهره عنوان‌دار کشتی جهان و المپیک پس از باخت برادرش در انتخابی تیم ملی دست به اقدامات ناشایست زد و با بر هم زدن جلو سالن به داوران و خبرنگاران توهین کرد.

در ادامه رقابت‌های روز نخست کشتی فرنگی قهرمانی ایران به عنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی، امیر عبدی، دارنده مدال‌های برنز جوانان و امید‌های جهان در یک‌چهارم وزن ۷۷ کیلوگرم به مصاف علیرضا عبدولی - یکی از برادران سعید عبدولی، ملی‌پوش سابق کشتی فرنگی ایران و دارنده مدال‌های طلای جهان و برنز المپیک رفت و با نتیجه سنگین هشت بر صفر شکست خورد و از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماند.

پس از این باخت، سعید عبدولی، چهره شاخص کشتی ایران که به عنوان مربی برادرش را هدایت می‌کرد، بار دیگر دست به حاشیه‌سازی زد و جو سالن رقابت‌ها را به شدت به هم ریخت.

سعید عبدولی به همراه کرامت عبدولی، برادرش، به سمت میز داوران هجوم بردند و شدیدا با الفاظ زشت به آن‌ها اعتراض کردند. در این هنگام ماموران نیروی انتظامی و دیگر عوامل اجرایی وارد ماجرا شدند و جلوی برادران عبدولی را گرفتند. با این وجود آن‌ها همچنان دست‌بردار نبودند و بار‌ها به سمت داوران برگشتند و با الفاظ ناشایست به آن‌ها اعتراض کردند.

در این هنگام سعید عبدولی به خبرنگارانی که در حال گرفتن عکس و فیلمبرداری از این اتفاقات بودند هجوم برد و به آن‌ها گفت تلفن همراهتان را به من بدهید، اما وقتی با مخالفت آن‌ها روبه‌رو شد با به کار بردن الفاظ رکیک خطاب به آن‌ها گفت: «تف به ذات همه شما!»

عبدولی در ادامه قصد حمله ور شدن یه سمت خبرنگاران را داشت که افراد حاضر جلوی او را گرفتند.

تماشاگران و کادر فنی تیم ملی نیز شدیدا از اتفاقات پیش‌آمده ابراز گلایه و تاسف کردند.

باید منتظر ماند و دید کمیته انضباطی فدراسیون کشتی چه برخوردی با چهره پرحاشیه کشتی ایران و بی‌احترامی او به اصحاب رسانه خواهد داشت؟

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی