تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

استفاده از فناوری جدید در کنسرت مجید رضوی

تازه‌ترین کنسرت مجید رضوی در حالی با اجرای قطعات منتخب این خواننده موسیقی پاپ برگزار شد که دست اندرکاران برنامه برای اولین بار از یک فناوری جدید برای طراحی جلوه‌های تصویری این کنسرت استفاده کردند.

کد خبر: ۱۵۸۸۴۷
۱۹:۰۸ - ۳۰ آبان ۱۴۰۲

استفاده از فناوری جدید در کنسرت مجید رضوی

دیدارنیوز: مجید رضوی خواننده پاپ که طی ماه‌های اخیر کنسرت‌هایی را در تهران، شهر‌های مختلف کشور و برخی از کشور‌های خارجی برگزار کرده، در تازه‌ترین اجرای زنده خود که شامگاه روز دوشنبه بیست و نهم آبان ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران پیش روی مخاطبان قرار گرفت، ضمن اجرای قطعات منتخب خود، از فناوری جدیدی برای طراحی جلوه‌های تصویری کنسرتش استفاده کرد.

در ابتدای کنسرت تصاویری در قالب فناوری جدید سه بعدی (۳ D) به واسطه طراحی و ایده‌پردازی جدید گروه اجرایی کنسرت از صفحه نمایشگر سالن پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

این فناوری از جمله ایده‌های جدید گروه تهیه و اجرای تازه‌ترین کنسرت مجید رضوی بود که به گفته دست اندرکاران موسسه برگزار کننده کنسرت، تاکنون در کنسرت‌های موسیقی پاپ ایران استفاده نشده و این برای اولین‌بار بود که باهدف احترام به سلیقه و ذائقه مخاطبان و طرفداران این خواننده از این فناوری در یک اجرای زنده استفاده می‌شود.

مجید رضوی در ابتدا قطعه «چشم نظر» را برای مخاطبان اجرا کرد. «پنج صبح»، «آسمون»، «دلت ترسیده» و «نگین قلبمی» آثار دیگری بودند که در این کنسرت اجرا شدند.

رضوی در ادامه کنسرت، به اجرای قطعه «طلا» پرداخت و پس از آن «گرگ و میش» را اجرا کرد. ضمن اینکه اجرای قطعات «فرشته» و «پر می‌زنه» هم بخش دیگری از این کنسرت بودند.

مجید رضوی پس از اجرای این آثار بود که صحنه را ترک کرد و از گروه نوازندگان کنسرت خواست تا در این بخش با اجرای یک قطعه بی‌کلام آغاز کننده بخش دوم کنسرتش باشند.

«اینا»، «آدم بدای دور تو»، «زیبا»، «خجالتی»، «بالاخره»، «قلبمی پس»، «منم» و «دسته گل» قطعاتی دیگری بودند که رضوی برای مخاطبانش اجرا کرد.

حسین احمدیان رهبر ارکستر، محمد دینار نوازنده گیتار بیس، مرودین خاکی نوازنده کیبورد، نیما پسندیده نوازنده گیتار الکتریک، نیکان زند نوازنده گیتار نایلون، کسری تدین نوازنده ساکسفون و فلوت، امید قدسی نوازنده ویولن، یاسر صارمی نوازنده پرکاشن، امین همه خانی سینتی سایزر، نوید رهنما نوازنده درامر گروه نوازندگان تازه‌ترین کنسرت مجید رضوی را تشکیل می‌دادند. این در حالی است که در اجرای چند قطعه منتخب این کنسرت تعدادی از هنرمندان کشورمان در قالب ارکستر زهی به سرپرستی علیرضا فواکهی گروه را همراهی کردند.

کنسرت مجید رضوی توسط موسسه «اکسیرنوین» به تهیه‌کنندگی محمدرضا خانزاده در دو سانس ۱۹ و ۲۲ به میزبانی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی