تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!
نرخ ارز در ایران

دلار ارزان‌تر نمی‌شود؟

قیمت دلار، روز گذشته (دوشنبه) با کاهش ۲۰۰ تومانی به کف کانال ۵۰ هزار تومانی نزدیک شد. این اسکناس با اینکه با کریدور پایین‌تر فاصله‌ای اندک دارد، اما معامله‌گران معتقدند دلار در محدوده فعلی می‌ماند و ارزان‌تر نمی‌شود.

کد خبر: ۱۵۸۷۹۸
۰۸:۴۲ - ۳۰ آبان ۱۴۰۲

دلار

دیدارنیوز: قیمت دلار از ابتدای هفته جاری نزدیک به هزار تومان ارزان شده و با روند نزولی به کف کریدور ۵۰ هزار تومانی نزدیک شده است. روز گذشته دلا ربا قیمت ۵۱ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد. این قیمت در حالی ثبت شد که در ابتدای معاملات، دلار یک رفت و برگشت به کانال ۴۹ هزار تومانی داشت.

دیروز برخلاف دو روز ابتدایی هفته، در مرکز مبادلات ارز ایران قیمت دلار نزولی بود. این کاهش قیمت هر چند محدود بود، اما هم راستای کاهش قیمت دلار در بازار آزاد رخ داد.

دیروز بازیگران بازار ارز، حرکت کاهشی دلار هرات و برگشت آن به کریدور ۴۰ هزار تومانی و روند نزولی درهم امارات را در روند کاهشی دلار تهران اثرگذار دانستند. با این وجود، کارشناسان اقتصادی ریزش دلار در روز‌های اخیر را امری عادی تلقی می‌کنند؛ آن‌ها نوسان نزولی این اسکناس را به مثابه نویز در بازار در نظر می‌گیرند. آن‌ها با اشاره به رشد انتظارات تورمی برگشت دلار به زیر کانال ۵۰ هزار تومانی را عاملی برای هجوم فعالان اقتصادی برای خرید دلار می‌دانند.

در روز گذشته قیمت دلار در بازار‌های مجاور روند کاهشی داشت. قیمت دلار سلیمانیه با کاهش ۱۵۰ تومانی روی قیمت ۵۰ هزار ۲۵۰ تومانی ایستاد. دلار هرات نیز کاهش ۲۰۰ تومانی داشت و با قیمت ۴۹ هزار و ۸۵۰ تومان معامله شد.

قیمت نرخ‌های مختلف

روز دوشنبه ۲۹ آبان در سایت معاملات الکترونیکی ارز (ETS) اسکناس دلار با قیمت ۴۱ هزار و ۶۰۲ تومان عرضه شد و ۱۱ تومان کاهش داشت. دلار حواله نیز با رقم ۳۷ هزار و ۸۲۰ تومان عرضه شد و ۱۰ تومان ارزان شد. همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت بود.

قیمت ارز‌های موثر

روز گذشته قیمت اسکناس یورو برخلاف روند نزولی دلار افزایش داشت و با رشد ۲۰۰ تومانی در کریدور ۵۰ هزار تومانی یک پله صعود کرد و با قیمت ۵۵ هزار و ۱۰۸ تومان معامله شد. قیمت اسکناس یورو در سایت معاملات الکترونیکی ارز (ETS) با رقم ۴۵ هزار و ۳۰۹ تومان تعیین شد و ۱۰۵ تومان کاهش داشت. یوروی حواله نیز با ۸۶ تومان افت داشت و با رقم ۴۱ هزار و ۱۹۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

روز دوشنبه درهم امارات با کاهش ۶۰ تومانی در کانال ۱۳ هزار تومانی یک پله عقب‌نشینی کرد و با قیمت ۱۳ هزار و۷۸۰ تومان معامله شد. در سایت معاملات الکترونیکی ارز (ETS) حواله درهم با رقم ۱۰ هزار و ۲۹۸ تومان تعیین شد و دو تومان کاهش داشت، اسکناس درهم نیز با سه تومان افت با رقم ۱۱ هزار و ۲۲۸ تومان عرضه شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی