تیتر امروز

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم
بررسی موانع تولید در گفت‌وگو با مدیر عامل آریا چوب نفیس آفرینش+ویدیو

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم

موانع، مشکلات و کارشکنی‌های مسیر تولید از ثبت درخواست و اخذ پروانه تا وارد کردن سخت افزار و موضوع ترخیص آن در گمرکات ایران در گفت‌وگوی دیدار با یک کارآفرین.
گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف
چه کسی رئیس مجلس دوازدهم خواهد شد؟ دیدار گزارش می‌دهد:

گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف

محمدباقر قالیباف گرچه نفر اول انتخابات مجلس دوازدهم از تهران نشد، اما همچنان انتظار دارد که در مقام شیخ مکلای جریان اصولگرا، در جایگاه خود ابقا شود، گزینه‌های دیگری نیز برای ریاست بر مجلس مطرح...
آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار
دیدار نخستین برنامه از "پریسکوپ" را منتشر می‌کند

آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار

با توجه به طیف گسترده علاقه مندی‌ها در دهه‌های اخیر در زمینه‌های شغلی و به طبع سردرگمی و عدم آگاهی نسل نوجوان و جوان (نسل Z) نسبت به آینده، بازار کار، میزان درآمد، جایگاه شغلی و اجتماعی هر حرفه...
همسر رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد

داستان یک عشق؛ برای ازدواج با «مکرون» ۱۰ سال صبر کردم

بریژیت مکرون، همسر رئیس جمهور فعلی فرانسه از داستان عشق و ازدواجش با امانوئل مکرون صحبت کرده و گفته ۱۰ سال صبر کرده تا این ازدواج شکل بگیرد.

کد خبر: ۱۵۸۷۹۲
۱۹:۴۶ - ۲۹ آبان ۱۴۰۲

برای ازدواج با «مکرون» ۱۰ سال صبر کردم

دیدارنیوز: بریژیت مکرون می‌گوید یک دهه صبر کرده تا با امانوئل مکرون، رییس جمهوری فرانسه ازدواج کند تا زندگی فرزندانش را که تقریبا هم‌سن او هستند، خراب نکند.

بانوی اول ۷۰ ساله فرانسه در مصاحبه‌ای با مجله خبری «پاریس مچ» در روزنامه تایمز ناگفته‌هایی درباره رابطه‌اش با همسر ۴۵ ساله‌اش را بازگو کرده است.

به نقل از تایمز، او گفت: «تن‌ها مانع، فرزندان من بودند. من زمان گذاشتم تا زندگی آن‌ها را خراب نکنم. این ماجرا ۱۰ سال به طول انجامید. می‌توانید تصور کنید که آن‌ها چه چیز‌هایی می‌شنیدند. اما من نمی‌خواستم زندگی‌ام را از دست بدهم.»

برای ازدواج با «مکرون» ۱۰ سال صبر کردم

بریژیت وقتی برای اولین بار با امانوئل ملاقات کرد، ۴۰ ساله بود. رییس‌جمهوری فرانسه هم آن زمان ۱۵ سال داشت. او معلم نمایشنامه امانوئل در مدرسه‌ای در شمال فرانسه بود.

حتی زمانی که پدر و مادر امانوئل، او را به پاریس فرستادند، او همچنان برای ازدواج با بریژیت مصمم بود. به نقل از تایمز، بریژیت تعریف کرده است: «من به خودم گفتم او عاشق کسی همسن خودش خواهد شد. اما این اتفاق نیفتاد. نمی‌دانستم والدینم که الگوی وفاداری و تربیت خوب بودند، چه واکنشی نسبت به ازدواج ما نشان خواهند داد.»

برای ازدواج با «مکرون» ۱۰ سال صبر کردم

بریژیت در سال ۲۰۰۶، از همسر سابقش، آندره لوئیس آوزیر که یک بانکدار بود، جدا شد. آوزیر سال ۲۰۱۹ میلادی درگذشت.

طبق مطلب روزنامه تایمز، بریژیت از همسر سابقش یک پسر و دو دختر دارد که به ترتیب ۴۸ ساله، ۴۶ و ۳۹ ساله هستند.

او سال ۲۰۰۷، یک سال بعد از جدایی‌اش با امانوئل مکرون ازدواج کرد، حدود ده سال قبل از اینکه مکرون در سال ۲۰۱۷ میلادی رئیس جمهوری فرانسه شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی