تیتر امروز

برای پاکبان پل نیایش
دیدار گزارش می‌دهد:

برای پاکبان پل نیایش

خبر قتل پاکبان پل نیایش، دیدارنیوز را برآن داشت تا به بررسی اتفاق‌هایی که در گوشه و کنار کشور برای پاکبان‌ها می‌افتد و شاید خیلی از آن‌ها هم خبری نمی‌شود بپردازد.
محمد فاضلی: شرایط امروز جامعه مانند سال‌های قبل از انقلاب ۵۷ است/ظرف مشارکت کوچکتر از تقاضا است/حمله نظامی به ایران شر مطلق است
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با پژوهشگر و جامعه شناس (قسمت دوم)

محمد فاضلی: شرایط امروز جامعه مانند سال‌های قبل از انقلاب ۵۷ است/ظرف مشارکت کوچکتر از تقاضا است/حمله نظامی به ایران شر مطلق است

در قسمت دوم گفت‌وگو با دکتر محمد فاضلی، پژوهشگر و جامعه شناس به مقایسه جامعه قبل از ۵۷ و جامعه امروز پرداختیم و آسیب‌های جدی بروز جنگ با آمریکا را بررسی کردیم.
علی جنتی: فحشا در رابطه تنگاتنگ با فساد‌های اقتصادی است/ در تهران فهرست نداریم/ شاهد دروغگویی، ریاکاری و امثال آن هستیم
وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه رکن سه دیدارنیوز

علی جنتی: فحشا در رابطه تنگاتنگ با فساد‌های اقتصادی است/ در تهران فهرست نداریم/ شاهد دروغگویی، ریاکاری و امثال آن هستیم

علی جنتی وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی مهمان برنامه رکن سه دیدارنیوز بود و به پرسش‌های ما که بر محور «آینده ایران» و با موضوع «جایگاه جمهوریت»، استوار بود، پاسخ گفت.

قیمت دلار؛ رشد چراغ خاموش انواع ارز

در حالی که قیمت دلار روز گذشته (شنبه) با کاهش ۴۰۰ تومانی همراه بود، قیمت انواع ارز در مرکز مبادله برخلاف تغییرات یکی دو تومانی هفته‌ها و ماه‌های گذشته و روند کاهشی بازار آزاد، افزایشی شده است.

کد خبر: ۱۵۸۶۹۹
۰۹:۴۹ - ۲۸ آبان ۱۴۰۲

قیمت دلار؛ رشد چراغ خاموش انواع ارز

دیدارنیوز: قیمت دلار روز گذشته ۴۰۰ تومان کاهش داشت. این مقدار افت در بیش از ۱۰ روز گذشته در بازار ارز بیشترین مقدار کاهش دلار به حساب می‌آید. این در حالی است که قیمت انواع ارز در مرکز مبادله برخلاف تغییرات یکی دو تومانی هفته‌ها و ماه‌های گذشته و روند کاهشی بازار آزاد، افزایشی شده است.

قیمت دلار روز گذشته نزولی بود. با وجود افزایش تقاضا در بازار ارز، اما معامله‌گران معتقد بودند بازار ارز بی‌جان و کم‌رمق است. دلار دیروز با قیمت ۵۰ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد. کف حمایتی ۵۱ هزار تومانی برای این اسکناس در حالی از دست رفت که کارشناسان اقتصادی در هفته گذشته پیش‌بینی تاچ موقت و برگشت به کانال ۵۱ هزار تومانی در روز‌های بعدی هفته اخیر را برای این اسکناس داده بودند.

در حالی که برخی اخبار نظیر تمدید معافیت تحریم خرید برق ایران برای عراق و دسترسی به منابع آزاد شده ایران در این کشور منتشر می‌شود، اما تحلیلگران بازار معتقدند این موجی است که سیاست‌گذار درست می‌کند تا برای کنترل بازار ارز بر آن سوار شود. آن‌ها می‌گویند اخبار تکراری است و این خبرسازی برای مهار قیمت دلار را نگران کننده می‌دانند.

روز جمعه آمریکا ۶ عضو ارشد گروه شبه‌نظامی «کتائب حزب‌الله» عراق، که گفته شده وابسته به جمهوری اسلامی ایران است را تحریم کرد. به نظر می‌رسد با توجه به اخبار ضد و نقیض درباره کمک‌های مالی به حماس، این موضوع می‌تواند در روز‌های آینده توجه معامله‌گران افزایشی بازار را به خود جلب کند.

دیروز قیمت دلار در بازار‌های مجاور روند کاهشی داشت. قیمت دلار سلیمانیه با کاهش ۳۰۰ تومانی بر روی قیمت ۵۰ هزار ۵۲۰ تومان ایستاد. دلار هرات نیز کاهش ۳۰۰ تومانی داشت و با قیمت ۵۰ هزار و ۴۲۰ تومان معامله شد.

قیمت نرخ‌های مختلف

روز شنبه ۲۷ آبان در سایت معاملات الکترونیکی ارز (ETS) اسکناس دلار با قیمت ۴۱ هزار و ۵۶۰ تومان عرضه شد و ۴۴ تومان افزایش داشت. دلار حواله نیز با رقم ۳۷ هزار و ۷۸۲ تومان عرضه شد و ۴۰ تومان گران شد. همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت بود.

قیمت ارز‌های موثر

روز گذشته برخلاف کاهش قیمت دلار اسکناس یورو افزایش داشت و با رشد ۲۰۰ تومانی با قیمت ۵۵ هزار و ۲۵۰ تومان معامله شد. قیمت اسکناس یورو در سایت معاملات الکترونیکی ارز (ETS) با رقم ۴۵ هزار و ۲۰۷ تومان تعیین شد و ۱۵۶ تومان افزایش داشت. یوروی حواله نیز با ۱۴۲ تومان افزایش یک پله پیشروی کرد و با رقم ۴۱ هزار و ۹۷ تومان قیمت‌گذاری شد.

روز شنبه درهم امارات نوسان زیادی داشت و با کاهش ۷۰ تومانی با قیمت ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد. در سایت معاملات الکترونیکی ارز (ETS) حواله درهم با رقم ۱۰ هزار و ۲۸۷ تومان تعیین شد و ۱۰ تومان رشد داشت، اسکناس درهم نیز با ۱۲ تومان افزایش با رقم ۱۱ هزار و ۳۱۶ تومان عرضه شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی