تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

جلسات هیات دولت برای بررسی کلیات لایحه بودجه

جلسه هیات دولت امروز (یکشنبه) به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور در دو نوبت ویژه به صورت فوق العاده برگزار شد و به ادامه بررسی کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۳ اختصاص داشت.

کد خبر: ۱۵۸۴۲۹
۲۱:۰۶ - ۲۱ آبان ۱۴۰۲

جلسات فوق‌العاده برای بررسی کلیات لایحه بودجه

دیدارنیوز: محمد مخبر در این جلسه با اشاره به فاجعه انسانی در غزه و جنایات هولناک اسرائیل با مدیریت میدانی نظامیان آمریکا، سکوت مجامع جهانی را موجب شرمساری وجدان بشری خواند و گفت: شهادت بیش از ۱۱ هزار نفر از مردم بی دفاع که عمده آنان کودکان و زنان هستند و حملات هدفمند به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، مدارس، مساجد و نقاط امن مصداق بارز جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت است که می‌طلبد مسئولان رژیم جنایتکار صهیونیستی و آمریکا به عنوان جنایتکاران جنگی معرفی و محاکمه شوند.

معاون اول رئیس جمهور همچنین مشارکت پرشور در انتخابات پیش رو را راهبرد دولت مردمی خواند و از همه اعضای دولت خواست زمینه‌های لازم را برای مشارکت حداکثری مردم فراهم کنند.

مخبر با بیان اینکه روح حاکم بر لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ تلاش برای تراز کردن منابع و مصارف و نیز اشتغالزایی، مهار تورم و کمک به رشد تولید است، اظهار داشت: همه اجزاء بودجه باید در چارچوب جهت گیری‌های کلی و روح حاکم بر اهداف دولت تنظیم شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی