تیتر امروز

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ «اردوغان» فردا به مشهد می‌رود
حضور مقامات خارجی در تهران پس از سقوط دردناک بالگرد در آذربایجان شرقی (بروزرسانی می‌شود)

مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ «اردوغان» فردا به مشهد می‌رود

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...

خالص‌سازی در خالص‌ترین شبکه‌ صداوسیما

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در دولت حسن روحانی به موج خالص‌سازی در دولت رئیسی طعنه زد و درباره تغییر عوامل یک برنامه در شبکه افق نوشته است: ظاهرا موج خالص‌سازی به ساحلِ خالص‌ترین شبکه‌ صداوسیما هم رسید!

کد خبر: ۱۵۸۴۰۴
۱۳:۱۵ - ۲۱ آبان ۱۴۰۲

خالص‌سازی در خالص‌ترین شبکه‌ صداوسیما

دیدارنیوز: وزیر سابق ارتباطات به موج خالص‌سازی در کشور و صداوسیما اشاره کرد.

موج خالص‌سازی در کشور که از زمان آمدن دولت سیزدهم شدت زیادی گرفته و استادان منتقد دانشگاه را خانه‌نشین و تعدادی از نمایندگان فعلی مجلس را ردصلاحیت کرده، حالا در صداوسیمای جمهوری اسلامی هم دیده می‌شود.

محمدجواد آذری جهرمی در واکنش به تغییر سازندگان یک برنامه تلویزیونی نوشت: به سهم خودم از آقایان احسان محمد حسنی، مهدی عرفاتی و محمدرضا شهیدی‌فرد در برنامه‌ «به افق فلسطین» تشکر و قدردانی می‌کنم.

آذری جهرمی در ادامه نوشت: نیت پاک و صادقانه، غیرت دینی و عزم راسخ برای حمایت از مردم فلسطین در تک تک اعضای این برنامه موج می‌زد. ظاهرا موج خالص‌سازی به ساحلِ خالص‌ترین شبکه‌ صداوسیما هم رسید!

مطلب مرتبط:

صداوسیما با عوامل «به افق فلسطین» خداحافظی کرد!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی