تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!
ناصر امانی و تاکید بر جابجایی انبار‌های نفت شهران

تذکر به شهردار تهران و وزیر نفت؛ تانکرِ بنزین بود، با فاجعه روبرو می‌شدیم

ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران با اشاره به حادثه واژگونی یک تانکر سوخت در محله شهران و تذکر به شهردار تهران و وزیر نفت، بار دیگر به لزوم جابجایی انبار‌های نفت شهران تاکید کرد.

کد خبر: ۱۵۸۳۹۵
۱۱:۳۸ - ۲۱ آبان ۱۴۰۲

تذکر به شهردار تهران و وزیر نفت؛ تانکرِ بنزین بود، با فاجعه روبرو می‌شدیم

دیدارنیوز: عضو شورای شهر تهران با اشاره به به‌خیر گذشتن حادثه واژگونی یک تانکر سوخت در محله شهران، بار دیگر به لزوم جابجایی انبار‌های نفت شهران تاکید کرد.

ناصر امانی صبح امروز در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به لزوم جابجایی انبار‌های نفت و گازوئیل به خارج از حریم پایتخت، گفت: روز جمعه حوالی ساعت چهار صبح یک تانکر با ظرفیت ۳۰۰۰ لیتر سوخت در محله شهران واژگون شد و خوشبختانه به منازل مسکونی برخورد نکرد و آتش نشانان تا ساعت ۱۰ صبح مشغول عملیات در این محدوده بودند و این در حالیست که از دوره سوم و چهارم شورای شهر مرتب تذکر دادیم که لازم است انبار نفت این منطقه جابجا شود.

او با بیان اینکه اگر این تانکر واژگون شده بنزین حمل می‌کرد با یک فاجعه روبرو می‌شدیم، گفت: تابلو‌هایی برای تردد تانکر‌ها از مسیر جدید و بزرگراه باکری نصب شده بود، اما این تابلو‌ها با اسپری پاک شده‌اند و لازم است که اساسا شرکت نفت برای انتقال انبار‌های نفت برنامه ریزی کند.

وی با تاکید بر اینکه اگر از سال ۹۵ که در این خصوص تذکر داده می‌شد، برای جابجایی انبار‌ها اقداماتی انجام می‌شد تا امروز به نتیجه رسیده بودیم، گفت: هر یک از این تانکر‌ها انبار‌های انفجاری متحرک هستند و این در حالی‌ست که اکثریت تانکر‌ها نیز از عمر مفید خود عبور کردند.

وی افزود: از شهرداری می‌خواهیم با همکاری شرکت نفت اقدامات موثری را در خصوص جابجایی این انبار‌های نفت انجام دهد تا از حوادث احتمالی جلوگیری شود. من این تذکر را به شهردار و وزیر نفت ارسال می‌کنم.

مهدی چمران نیز با بیان اینکه البته وزارت نفت باید در این زمینه اقدام کند، گفت: اما شهرداری هم باید تابلو‌ها را مجددا نصب و مرتب آن‌ها را بازرسی کند تا اگر تابلو‌ها پاک شده‌اند مجددا آن‌ها را تعمیر کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی