تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اعلام کرد

ضرورت آموزش به مردم برای مقابله با قاتل نامریی

قدرت‌الله محمدی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از روند کاهشی حوادث گازگرفتگی نسبت به سال‌های قبل خبر داد و بر ضرورت آموزش به مردم برای مقابله با قاتل نامریی تاکید کرد.

کد خبر: ۱۵۸۱۰۵
۱۹:۱۶ - ۱۴ آبان ۱۴۰۲

ضرورت آموزش به مردم برای مقابله با قاتل نامریی

دیدارنیوز: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران بر ضرورت آگاه‌سازی و آموزش مردم برای کاهش خطرات ناشی از گازگرفتگی تاکیدکرد.

قدرت‌الله محمدی در نشست بررسی راهکار‌های کاهش خطرات گاز مونواکسید کربن که با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف در محل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران برگزار شد، گفت: حوادث گاز مونواکسید کربن نسبت به سال‌های گذشته روند کاهشی داشته و مطمئنا این روند کاهشی به خاطر فرهنگ‌سازی صورت گرفته با کمک رسانه‌ها و فعالیت‌های دستگاه‌های امدادی است.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های امدادی باید با تعامل و همکاری با یکدیگر و استفاده از پتانسیل فضای مجازی و صدا و سیما خطرات انتشار گاز کشنده مونواکسید کربن و روش‌های پیشگیری از انتشار این گاز را به مردم اطلاع رسانی کنند، گفت: حتی اگر یک نفر هم از چنگال این گاز خطرناک نجات پیدا کند برای ما مهم است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران همچنین از اجرای یک پویش سراسری برای آگاه‌سازی مردم درباره گاز منوکسید کربن خبر داد و گفت: با اقدامات آتی سعی در تاثیر گسترده در جامعه و کشور خواهیم داشت؛ از جمله اینکه در روز ۲۸ آبان سال جاری به صورت همزمان در سراسر کشور اقدامات پیشگیرانه برای کاهش خطرات گاز مونواکسید کربن را آغاز خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه با آغاز فصل سرما و استفاده مردم از وسایل گرمایشی، عدم آگاهی نسبت به نحوه درست نصب و استفاده از وسایل گرمایشی موجب انتشار گاز مونواکسید کربن می‌شود، گفت: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران چندین سال است با همکاری انجمن جامعه ایمن، جمعیت هلال احمر، سازمان اورژانس، دانشگاه شهید بهشتی، اداره کل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران، شرکت گاز، سازمان نظام مهندسی استان تهران و دیگر دستگاه‌های امدادی، هفته پایانی آبان ماه هر سال را هفته کاهش خطرات گاز مونواکسید کربن نامگذاری کرده و در این هفته به صورت همزمان در پایتخت و سراسر کشور اقدامات پیشگیرانه جهت افزایش آگاهی و فرهنگ سازی در میان مردم با موضوع خطرات گاز مونواکسید کربن انجام می‌شود.

به گفته مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در همین راستا نیز سازمان آتش‌نشانی تهران شماره ۶۴۳۲۳۲۳۲ با پیش‌شماره ۰۲۱ را برای مشاوره به مردم در خصوص گاز مونواکسید کربن و دیگر موضوعات مورد نیاز اختصاص داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی