تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اعلام کرد

ضرورت آموزش به مردم برای مقابله با قاتل نامریی

قدرت‌الله محمدی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از روند کاهشی حوادث گازگرفتگی نسبت به سال‌های قبل خبر داد و بر ضرورت آموزش به مردم برای مقابله با قاتل نامریی تاکید کرد.

کد خبر: ۱۵۸۱۰۵
۱۹:۱۶ - ۱۴ آبان ۱۴۰۲

ضرورت آموزش به مردم برای مقابله با قاتل نامریی

دیدارنیوز: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران بر ضرورت آگاه‌سازی و آموزش مردم برای کاهش خطرات ناشی از گازگرفتگی تاکیدکرد.

قدرت‌الله محمدی در نشست بررسی راهکار‌های کاهش خطرات گاز مونواکسید کربن که با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف در محل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران برگزار شد، گفت: حوادث گاز مونواکسید کربن نسبت به سال‌های گذشته روند کاهشی داشته و مطمئنا این روند کاهشی به خاطر فرهنگ‌سازی صورت گرفته با کمک رسانه‌ها و فعالیت‌های دستگاه‌های امدادی است.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های امدادی باید با تعامل و همکاری با یکدیگر و استفاده از پتانسیل فضای مجازی و صدا و سیما خطرات انتشار گاز کشنده مونواکسید کربن و روش‌های پیشگیری از انتشار این گاز را به مردم اطلاع رسانی کنند، گفت: حتی اگر یک نفر هم از چنگال این گاز خطرناک نجات پیدا کند برای ما مهم است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران همچنین از اجرای یک پویش سراسری برای آگاه‌سازی مردم درباره گاز منوکسید کربن خبر داد و گفت: با اقدامات آتی سعی در تاثیر گسترده در جامعه و کشور خواهیم داشت؛ از جمله اینکه در روز ۲۸ آبان سال جاری به صورت همزمان در سراسر کشور اقدامات پیشگیرانه برای کاهش خطرات گاز مونواکسید کربن را آغاز خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه با آغاز فصل سرما و استفاده مردم از وسایل گرمایشی، عدم آگاهی نسبت به نحوه درست نصب و استفاده از وسایل گرمایشی موجب انتشار گاز مونواکسید کربن می‌شود، گفت: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران چندین سال است با همکاری انجمن جامعه ایمن، جمعیت هلال احمر، سازمان اورژانس، دانشگاه شهید بهشتی، اداره کل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران، شرکت گاز، سازمان نظام مهندسی استان تهران و دیگر دستگاه‌های امدادی، هفته پایانی آبان ماه هر سال را هفته کاهش خطرات گاز مونواکسید کربن نامگذاری کرده و در این هفته به صورت همزمان در پایتخت و سراسر کشور اقدامات پیشگیرانه جهت افزایش آگاهی و فرهنگ سازی در میان مردم با موضوع خطرات گاز مونواکسید کربن انجام می‌شود.

به گفته مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در همین راستا نیز سازمان آتش‌نشانی تهران شماره ۶۴۳۲۳۲۳۲ با پیش‌شماره ۰۲۱ را برای مشاوره به مردم در خصوص گاز مونواکسید کربن و دیگر موضوعات مورد نیاز اختصاص داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی