تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

«مخبر» در چین سخنرانی می‌کند

محمد جمشیدی، معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور اعلام کرد که محمد مخبر، معاون اول رئیس‌جمهور با سفر به چین در مراسم افتتاحیه ششمین نمایشگاه بین المللی واردات چین سخنرانی می‌کند.

کد خبر: ۱۵۸۰۲۱
۱۲:۴۴ - ۱۳ آبان ۱۴۰۲

مخبر به چین می‌رود

دیدارنیوز: معاون اول رئیس جمهور فردا در مراسم افتتاحیه ششمین نمایشگاه بین المللی واردات چین سخنرانی می‌کند.

محمد جمشیدی، معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور طی سخنانی اظهار داشت: معاون اول رئیس‌جمهور با سفر به چین در مراسم افتتاحیه ششمین نمایشگاه بین المللی واردات چین سخنرانی و برای توسعه بازار‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران با مقامات چین و کشور‌های حاضر مذاکره می‌کند.

وی افزود: ششمین نمایشگاه واردات چین برای نمایش کالا‌های صادراتی به چین با حضور نخست وزیر این کشور و مقامات بلندپایه کشور‌های مختلف جهان فردا (یکشنبه) به‌صورت رسمی افتتاح می‌شود و محمد مخبر به دعوت رسمی نخست وزیر چین ضمن سخنرانی در مراسم افتتاحیه، گفتگو‌های دو و چندجانبه‌ای را برای توسعه روابط اقتصادی و بازارگشایی برای کالا‌های ایرانی در چین و سایر کشور‌ها انجام می‌دهد.

معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به بازار بزرگ یک میلیارد و چهارصد میلیون نفری چین، تاکید کرد: این نمایشگاه و حضور کشور‌های مختلف جهان فرصت بسیار مناسبی برای ایران است تا بازار‌های جدیدی را برای کالا‌های ایرانی در یک بازه سه میلیارد نفری از کشور‌های حاضر در این نمایشگاه ایجاد کرده و ظرفیت‌های صادراتی کشور را افزایش دهد.

جمشیدی اظهار داشت: همچنین با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و سایر مقامات بلندپایه حاضر در افتتاحیه، پاویون جمهوری اسلامی ایران نیز در این نمایشگاه بزرگ بین المللی آغاز به کار می‌کند.

بازدید مقامات کشور‌های دیگر از این پاویون که شرکت‌های بزرگ ایرانی در آن حاضر هستند، فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی‌های اقتصادی ایران خواهد بود.

به گفته جمشیدی در این دوره و با توافق روسای جمهور دو کشور در اسفند سال گذشته، حضور جمهوری اسلامی ایران بیست برابر بیش از سال گذشته و بیشتر از تمامی ادوار قبل است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی