تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!
اداره کل هواشناسی اعلام کرد

هوای تهران؛ پیش‌بینی باران و یخبندان شبانه

اداره کل هواشناسی استان تهران از امشب تا روز یکشنبه آسمانی نیمه‌ابری در بعضی ساعت‌ها ابری همراه با وزش باد و بارش باران و گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید را برای این استان پیش‌بینی کرده است.

کد خبر: ۱۵۷۹۸۵
۱۶:۱۴ - ۱۲ آبان ۱۴۰۲

هوای تهران؛ پیش‌بینی باران و یخبندان شبانه

دیدارنیوز: اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: براساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگو‌های همدیدی با گذر متناوب، سامانه بارشی از شمال کشور و تاثیر زبانه آن بر استان تهران، طی امشب تا یکشنبه (۱۴ آبان) آسمانی نیمه‌ابری در بعضی ساعت‌ها ابری همراه با وزش باد و بارش باران و گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. طی این مدت با توجه به بالا بودن رطوبت نسبی و کاهش نسبی دما در بعضی ساعت‌ها رخداد مه رقیق و در نواحی پرتردد شهری گاهی افزایش نسبی آلاینده‌های جوی و کاهش دید مورد انتظار است.

همچنین در دامنه‌ها و ارتفاعات هوایی مه‌آلود در ارتفاعات بالادست و قله‌ها گاهی بارش برف با احتمال بارش تگرگ در نواحی مستعد پیش‌بینی شده است.

از امروز تا دوشنبه روند کاهش نسبی دما در سطح استان به ویژه در نیمه‌شمالی مورد انتظار است و رخداد یخبندان موقت شبانه در ارتفاعات، دور از انتظار نیست. همچنین در روز دوشنبه، ۱۵ آبان آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با مه صبحگاهی و در بعدازظهر وزش باد و در روز سه‌شنبه آسمانی صاف تا کمی ابری در نیمه غربی گاهی با افزایش باد پیش‌بینی شده است.

براساس این گزارش آسمان تهران، فردا نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با بارش باران و گاهی افزایش باد و رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۱۸ درجه سانتی‌گراد و در روز یکشنبه؛ ۱۴ آبان نیمه ابری و همراه با افزایش باد با احتمال رگبار و رعد و برق به تدریج صاف با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی شده است.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۱ درجه سانتی‌گراد، خنک‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی