تیتر امروز

حسام سلامت:در حال تجربه جنگ داخلی هستیم/سرنوشت جنگ،می‌تواند آینده ما را تعریف کند/ جامعه چندبار به حاکمیت فرصت تغییر داد
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حسام سلامت:در حال تجربه جنگ داخلی هستیم/سرنوشت جنگ،می‌تواند آینده ما را تعریف کند/ جامعه چندبار به حاکمیت فرصت تغییر داد

"جامعه پلاس" عنوان برنامه جدیدی از دیدارنیوز است که ذیل این برنامه همه دغدغه‌های اجتماعی مانند زنان، محیط زیست، آسیب‌های اجتماعی، مهاجرت، حاشیه نشینی و ..با حضور کارشناسان تحلیل و بررسی می‌شود.
امنیت مراکز هسته‌ای ایران ۱۰۰ درصد برقرار است/ هشدار درباره بیماری روانی در غزه
تنش میان ایران و اسرائیل پس از حمله تروریستی دمشق (بروزرسانی می‌شود)

امنیت مراکز هسته‌ای ایران ۱۰۰ درصد برقرار است/ هشدار درباره بیماری روانی در غزه

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شنبه شب ۲۵ فروردین‌ماه حملات گسترده پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام...
شاخه‌های زیتون از میان زبانه‌های آتش
یادداشت اختصاصی دیدار؛ چالش ایران و اسرائیل از زاویه‌ای دیگر

شاخه‌های زیتون از میان زبانه‌های آتش

برخی حقایق، معادلات، ملاحظات، مراودات و هماهنگی‌های خاص بین‌المللی در میانه‌های آتش بین ایران و اسرائیل، جان مایه یادداشت اسفندیار عبداللهی است که آینده روابط ایران با آمریکا و اسرائیل را تصویر...

نکونام نیامد، استقلال جریمه شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، به دلیل عدم حضور جواد نکونام، سرمربی استقلال در نشست خبری هفته ششم لیگ برتر در محل تعیین شده از سوی سازمان لیگ، باشگاه استقلال را جریمه کرد.

کد خبر: ۱۵۷۸۷۸
۱۲:۰۱ - ۰۹ آبان ۱۴۰۲

استقلال جریمه شد

دیدارنیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را صادر کرد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در خصوص گزارش مطروحه علیه باشگاه استقلال مبنی بر عدم شرکت سرمربی این تیم (جواد نکونام) در نشست خبری هفته ششم لیگ برتر در محل تعیین شده از سوی سازمان لیگ، این کمیته پس از بررسی مدارک و مستندات و لایحه دفاعیه ارسالی، اقدام باشگاه استقلال را منطبق با مواد ۵۱ و با رعایت ماده ۹۲ مقررات انضباطی و ماده ۳۱ آیین نامه برگزاری مسابقات لیگ برتر و دسته اول فوتبال ایران تشخیص و با عنایت به محرز بودن تخلف انتسابی مبنی بر نقض اصول کلی رفتار این باشگاه به پرداخت ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای روز هشتم آبانماه صادر شد.

رای صادره غیر قابل اجرا بوده و ظرف مدت ۷ روز پس از تاریخ ابلاغ (۸ ابانماه ۱۴۰۲) قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.

*در خصوص اظهارات امیر مسعود سرآبادانی، بازیکن تیم شمس آذر قزوین پس از پایان بازی با تیم فولاد خوزستان درمورد وضعیت داوری که منطبق با نقض ماده ۷۱ مقررات انضباطی و از مصادیق تخلف نشر اکاذیت تشخیص و با رعایت ماده ۹۳ و ۹۴ همین مقررات نامبرده به یک جلسه از همراهی تیم خود به مدت ۶ ماه تعلیق می‌شود و باید ۴۰۰ میلیوت ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

این رای در بخش محرومیت قطعی و در بخش جریمه نقدی غیر قابل اجرا و ظرف مهلت ۷ روز پس از ابلاغ (۸ آبانماه ۱۴۰۲) قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

ضمنا با صدور این رای، دستور موقت صادره به شماره ۱۲۳۶ نیز ملغی اثر می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی