تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...

رسانه‌ دولت: برکناری «سلاح‌ورزی» ابلاغ شد

حواشی مربوط به اتاق بازرگانی ایران و فشار حامیان رسانه‌ای دولت سیزدهم برای برکناری حسین سلاح‌ورزی رئیس این اتاق، همچنان ادامه دارد و رسانه دولت (ایرنا) مانند دیگر رسانه‌های حامی دولت رئیسی امشب (دوشنبه) از ابلاغ برکناری سلاح‌ورزی خبر دادند. این در حالی‌ست که سلاح‌ورزی روز ۵ آبان در پیامی خبر کناره‌گیری از اتاق بازرگانی را رد کرده بود.

کد خبر: ۱۵۷۸۵۴
۲۱:۲۹ - ۰۸ آبان ۱۴۰۲

رسانه‌های حامی دولت: برکناری «سلاح‌ورزی» ابلاغ شد

دیدارنیوز: براساس مصوبه آخرین جلسه شورای عالی نظارت بر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، برکناری حسین سلاح‌ورزی از ریاست این اتاق ابلاغ شد.

ایرنا، رسانه دولت نوشت: «دبیر شورای عالی نظارت بر اتاق ایران در ابلاغیه‌ای که روز یکشنبه هفتم آبان جاری صادر شد، صورتجلسه مصوبه شورای مذکور را به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برای اجرا ابلاغ کرده است.

بر اساس این مصوبه که به امضای اکثریت اعضای شورا رسیده است، اتاق ایران مکلف شده است در راستای اجرای مصوبه مذکور، اقدامات لازم را برای برگزاری دوباره انتخابات با قید فوریت به انجام رسانده و نتیجه را به دبیرخانه منعکس کنند.

جلسه شورای عالی نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی ایران یکم آبان ماه برگزار شد و طبق تصمیم اعضا، حسین سلاح‌ورزی که به طور غیرقانونی به ریاست اتاق بازرگانی رسیده بود، برکنار شد.

سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی به عنوان عضو شورای عالی نظارت بر اتاق بازرگانی پیش از برکناری سلاح ورزی اعلام کرد که با توجه به تخلفات صورت گرفته در برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی ایران، نظر دولت معطوف به رفع ابهامات انتخابات خرداد ماه است، از این رو دعوت‌نامه‌ای برای اعضا به منظور رسیدگی به موضوع تخلفات انتخابات ارسال شده است.

اواخر خرداد ماه انتخابات هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران برگزار شد و «حسین سلاح‌ورزی» به طور غیرقانونی به عنوان رئیس این اتاق انتخاب شد.»

به گزارش دیدارنیوز، برخی از حامیان رسانه‌ای دولت، به بهانه موضع‌گیری‌های سلاح‌ورزی در اعتراضات گسترده سال گذشته در ایران خواستار برکناری او شده بودند.

مطلب مرتبط:

واکنش سلاح‌ورزی به فشارها؛ باید از اتاق ایران حفاظت کرد

مرگ دموکراسی اقتصادی

عنابستانی: وزارت صمت هزینه برکناری سلاح ورزی را به کشور تحمیل کرد

وزیر اقتصاد درباره برکناری سلاح‌ورزی؛ زمان می‌برد تا همه امضا کنند!

رسانه‌های حامی دولت: سلاح‌ورزی برکنار شد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی