تیتر امروز

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ واکنش نخست وزیر بریتانیا به حمله تهران
تهران در واکنش به شهادت فرماندهان سپاه در سوریه انتقام می‌گیرد

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ واکنش نخست وزیر بریتانیا به حمله تهران

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران می‌خواهد به این حمله واکنش نشان دهد و تل‌آویو را «تنبیه» کند.
بهترین گل هفته لیگ قهرمانان آسیا

رقابت رضاییان با رونالدو!

در نظرسنجی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا برای عنوان بهترین گل هفته لیگ قهرمانان آسیا، گل رامین رضاییان مدافع سپاهان ایران به آلمالیق هم در میان برترین‌ها جای دارد و او باید با کریستیانو رونالدو ستاره النصر عربستان رقابت کند.

کد خبر: ۱۵۷۸۰۹
۰۹:۵۹ - ۰۸ آبان ۱۴۰۲

رقایت رضاییان با رونالدو!

دیدارنیوز: گل مدافع سپاهان ایران به آلمالیق در میان بهترین گل‌های هفته مرحله سوم لیگ قهرمانان آسیا جای دارد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) پس از معرفی تیم منتخب هفته سوم مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۴-۲۰۲۳، برترین بازیکنان این هفته را نیز معرفی کرد که سعید صادقی از پرسپولیس در رتبه سوم برترین بازیکنان ایستاد.

این سایت امروز (دوشنبه) به معرفی بهترین گل‌های هفته سوم دور گروهی پرداخت که گل دوم رامین رضاییان به آلمالیق، در میان این گل‌ها قرار داشت.

سایت AFC درباره این گل نوشت: پس از اینکه آلمالیق بازی را به تساوی رساند، رضاییان خودش دست به کار شد و ضربه ایستگاهی زیبایی به سمت دروازه میزبان زد که زیر طاق دروازه آلمالیق قرار گرفت.

گل‌های میرجاخون میراخمادوف به سپاهان، کایو لوکاس به نسف قارشی، بغداد بونجاح به الفیصلی، الکساندر میتروویچ به مومبای سیتی و کریستیانو رونالدو به الدحیل، سایر گل‌های برتر هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌رود و سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از کاربرانش خواسته تا به بهترین گل رأی بدهند.

برای شرکت در این نظرسنجی، اینجا را کلیک کنید.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی