تیتر امروز

حمله ایران به اسرائیل/ قطر خواستار کاهش تنش‌ها شد/ نگرانی گروسی از درگیری تهران و تل‌آویو
انتقام پس از حمله تروریستی به کنسولگری (این گزارش بروزرسانی می‌شود)

حمله ایران به اسرائیل/ قطر خواستار کاهش تنش‌ها شد/ نگرانی گروسی از درگیری تهران و تل‌آویو

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شب گذشته (شنبه ۲۵ فروردین) حملات پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام داد.
گفتمان نظام سلطه جهانی؛ پاسخ بیژن عبدالکریمی به محمدحسن علایی (قسمت چهارم و پایانی)
مناظره متنی محمدحسن علایی، جامعه‌شناس با بیژن عبدالکریمی، استاد دانشگاه

گفتمان نظام سلطه جهانی؛ پاسخ بیژن عبدالکریمی به محمدحسن علایی (قسمت چهارم و پایانی)

در ادامه مناظره متنی محمدحسن علایی، جامعه‌شناس با بیژن عبدالکریمی، استاد دانشگاه درباره «گفتمان نظام سلطه جهانی» که سه قسمت قبلی را در دیدارنیوز خواندید، در قسمت چهارم و پایانی می‌توانید پاسخ...
جنگ ایران و اسرائیل؛ دور سوم ما را به جا‌های باریکی می‌کشاند/ ژئوپولتیک منطقه به نفع ما نیست
کارشناس روابط خارجی در گفت‌وگو با دیدارنیوز، علل و عواقب جنگ بین ایران و اسرائیل را بررسی کرد

جنگ ایران و اسرائیل؛ دور سوم ما را به جا‌های باریکی می‌کشاند/ ژئوپولتیک منطقه به نفع ما نیست

بر خلاف غالب پیش‌بینی‌ها، ایران به اسرائیل حمله موشکی و پهپادی مستقیم کرد، حمله‌ای که ممکن است پیامد‌هایی برای ایران به همراه داشته باشد. آنچه می‌خوانید نظر سید علی بیگدلی کارشناس روابط خارجی...

تعجب مدال‌آور هانگژو از مبلغ پاداش‌ها؛ «دلسردکننده است»

هدیه کاظمی، دارنده مدال برنز کایاک بازی‌های آسیایی هانگژو با تعجب از مبلغ پاداش‌ها گفت: قبل از بازی‌ها وعده‌های خیلی بیشتر از این داده بودند. اینقدر تغییر واقعا دلسرد کننده است.

کد خبر: ۱۵۷۷۴۵
۱۰:۳۵ - ۰۷ آبان ۱۴۰۲

تعجب مدال‌آور هانگژو از مبلغ پاداش‌ها

دیدارنیوز: دارنده مدال برنز کایاک بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: رقابت خیلی سخت و متفاوتی را در بازی‌های آسیایی داشتیم و خوشحالم دست خالی برنگشتم.

هدیه کاظمی درباره‌ اینکه جزو ورزشکارانی بود که از مبلغ پاداش مدال‌آوران بازی‌های آسیایی هانگژو خوشحال نشد، بیان کرد: زمانی که متوجه شدم جا خوردم، چون قبل از بازی‌ها وعده‌های خیلی بیشتر از این داده بودند. اینقدر، تغییر واقعا دلسرد کننده است.

او در مورد عملکرد خود در بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: سومین دوره‌ای بود که در بازی‌های آسیایی شرکت کردم و این دوره همه کشور‌ها سعی کردند ورزشکاران خود را آماده‌تر از همیشه اعزام کنند. رقابت خیلی سخت و متفاوت از مسابقات قبلی بود، اما خدا را شکر دست خالی برنگشتم.

در قهرمانی جهان خیلی خوب بودم، اما دو هفته بیمار شدم

کاظمی در پاسخ به این پرسش که حریفانش نسبت به آنچه که فکر می‌کرد آماده‌تر شرکت کرده بودند یا خیر و از رکورد‌ها سورپرایز شد؟ تصریح کرد: یک ماه قبل از بازی‌های آسیایی در مسابقات قهرمانی جهان آلمان شرکت کردم و در آن مسابقات شرایط بسیار خوبی داشتم. حتی توانستم حریف چینی خود را در قهرمانی جهان بگیرم و تنها آسیایی بودم که به فینال A قهرمانی جهان صعود کردم. با توجه به شرایطی که داشتم، برنامه‌ام را برای تکرار مدال نقره دوره قبل بازی‌های آسیایی و تلاش برای گرفتن مدال طلا گذاشته بودم.

او ادامه داد: زمانی که از مسابقات قهرمانی جهان آلمان برگشتم، دو هفته درگیر بیماری شدم به طوری که حتی امکان انجام تمرین سبک را هم نداشتم. در بازی‌های آسیایی هم برخی از کشور‌ها که فکرش را نمی‌کردیم خوب کار کردند مانند سنگاپور که واقعا پیشرفت کرده بود. به هر حال مسابقه است و هیچ چیز از پیش تعیین شده نیست و شاید جذابیت مسابقه هم به همین باشد که در هر مسابقه یک رقیب جدید پیدا می‌شود و اتفاقاتی رخ می‌دهد که هیچ موقع آدم فکرش را نمی‌کند.

تعجب مدال‌آور هانگژو از مبلغ پاداش‌ها

همه به یک اندازه در نتایج دخیل هستیم

تنها مدال‌آور کایاک زنان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه اظهار نظر‌های متفاوتی نسبت به عملکرد پدروسنا سرمربی برزیلی آب‌های آرام وجود دارد و فکر می‌کند تا چه اندازه عملکرد این مربی رضایت بخش بوده است؟ تاکید کرد: به نظرم همه ما یک تیم هستیم. ورزشکار، فدراسیون و کادرفنی همه به یک اندازه در نتایج کسب شده دخیل هستند. درست است که نقش سرمربی پررنگ‌تر است، اما ورزشکار، فدراسیون و دیگر اعضای کادر فنی هم در نتایج موثر هستند. به نظرم درست نیست که همه تقصیر‌ها را گردن یک نفر بیندازیم مخصوصا وقتی نتایجی که انتظار داشتیم، گرفته نشده است. همه ما در موفقیت‌ها و عدم کسب نتیجه در برخی رشته‌ها موثر بودیم.

درست است برنز گرفتم، اما همه تلاشم را کردم

ملی‌پوش کایاک ایران در پاسخ به این پرسش که با توجه به شرایطی که توضیح داد تا چه اندازه گرفتن مدال برنز برای او رضایت بخش بوده است؟ گفت: من برای بازی‌های آسیایی هانگژو تمرینات زیاد و خوبی انجام داده بودم، اما بیماری شرایطی را برای من به وجود آورد که حتی به شک افتادم که در بازی آسیایی هانگژو چه اتفاقی رقم می‌خورد. درست است که مدال نقره بازی‌های آسیایی جاکارتا در این دوره به برنز تبدیل شد، اما من تمام تلاشم را کردم و هرچه در توان داشتم گذاشتم تا به نتیجه برسم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی