تیتر امروز

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم
بررسی موانع تولید در گفت‌وگو با مدیر عامل آریا چوب نفیس آفرینش+ویدیو

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم

موانع، مشکلات و کارشکنی‌های مسیر تولید از ثبت درخواست و اخذ پروانه تا وارد کردن سخت افزار و موضوع ترخیص آن در گمرکات ایران در گفت‌وگوی دیدار با یک کارآفرین.
گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف
چه کسی رئیس مجلس دوازدهم خواهد شد؟ دیدار گزارش می‌دهد:

گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف

محمدباقر قالیباف گرچه نفر اول انتخابات مجلس دوازدهم از تهران نشد، اما همچنان انتظار دارد که در مقام شیخ مکلای جریان اصولگرا، در جایگاه خود ابقا شود، گزینه‌های دیگری نیز برای ریاست بر مجلس مطرح...
آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار
دیدار نخستین برنامه از "پریسکوپ" را منتشر می‌کند

آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار

با توجه به طیف گسترده علاقه مندی‌ها در دهه‌های اخیر در زمینه‌های شغلی و به طبع سردرگمی و عدم آگاهی نسل نوجوان و جوان (نسل Z) نسبت به آینده، بازار کار، میزان درآمد، جایگاه شغلی و اجتماعی هر حرفه...
نکونام برای یارگیری با خطیر هماهنگ است

مشکل سقف قرارداد استقلال حل می‌شود؟

استقلالی‌ها برای جذب بلانکو به مشکل سقف قرارداد برخورد کرده‌اند، اما قرار است تمهیداتی در این زمینه از سوی فدراسیون و سازمان لیگ صورت بگیرد تا استقلال بتواند بازیکنان مورد نظرش را جذب کند.

کد خبر: ۱۵۷۵۱۵
۱۲:۳۴ - ۰۱ آبان ۱۴۰۲

مشکل سقف قرارداد استقلال حل می‌شود؟

دیدارنیوز: در نشست خبری تیم‌های استقلال و هوادار جواد نکونام صراحتاً اعلام کرد که برای نیم فصل درباره جذب چند بازیکن با مدیرعامل باشگاه به توافق رسیده است.

پیرو انتقادات جواد نکونام نسبت به شرایط یارگیری استقلال در ابتدای فصل طی ماه‌های اخیر، این مربی بار دیگر در نشست خبری بازی استقلال مقابل هوادار به این مسائل پرداخت.

جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار با هوادار از مذاکرات جدی خود با علی خطیر برای جذب بازیکن در نیم فصل پرده برداری کرد.

سرمربی استقلالی آبی پوشان تهرانی با اعلام این موضوع که به علی خطیر گفته با توجه به شرایط رقم خورده برای استقلال با همین نفرات تا پایان نیم فصل ادامه می‌دهد گفت: «طی هماهنگی‌های به عمل آمده با مدیرعامل باشگاه قرار شد در نیم فصل ۳ یا ۴ بازیکن دیگر به جمع نفرات فعلی تیم‌مان اضافه شود تا نقاط ضعف تیم برطرف شود».

آنطور که پیداست مدیرعامل و سرمربی تیم استقلال در طول روز‌های هفته گذشته که علی خطیر به محل تمرین استقلال می‌رفت در این باره به توافق رسیده‌اند که نکونام فعلاً تیمش را با همین نفرات و شرایطی که دارد جلو ببرد تا استقلال بتواند خودش را پیدا کند.

افراد نزدیک به تیم استقلال در این باره خبر می‌دهند که ظاهرا در روز‌های اخیر که علی خطیر چند نوبت به محل تمرین استقلال رفته و طی صحبت‌هایی که با جواد نکونام انجام داده درباره این موضوع به توافق رسیدند که نکونام با همین نفرات و شرایط به جلو برود تا به نیم فصل برسند.

البته قرار است در این حد فاصل اسامی برخی بازیکنان مورد نظر جواد نکونام در اختیار علی خطیر قرار داده شود تا شرایط مالی و جذب آن‌ها با اسپانسر باشگاه نیز به شور گذاشته شود تا در صورت مهیا بودن شرایط اقدامات اولیه برای زمینه چینی جهت جذب مهره‌های مورد نظر جواد نکونام در نیم فصل فراهم شود.

گرچه این موضوع به رعایت سقف قرارداد هم بستگی دارد. چرا که استقلالی‌ها همین حالا هم برای جذب بلانکو به مشکل سقف قرارداد برخورد کرده بودند، اما قرار است تمهیداتی در این زمینه از سوی فدراسیون و سازمان لیگ صورت بگیرد تا استقلال بتواند بازیکنان مورد نظرش را جذب کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی