تیتر امروز

حسام سلامت:در حال تجربه جنگ داخلی هستیم/سرنوشت جنگ،می‌تواند آینده ما را تعریف کند/ جامعه چندبار به حاکمیت فرصت تغییر داد
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حسام سلامت:در حال تجربه جنگ داخلی هستیم/سرنوشت جنگ،می‌تواند آینده ما را تعریف کند/ جامعه چندبار به حاکمیت فرصت تغییر داد

"جامعه پلاس" عنوان برنامه جدیدی از دیدارنیوز است که ذیل این برنامه همه دغدغه‌های اجتماعی مانند زنان، محیط زیست، آسیب‌های اجتماعی، مهاجرت، حاشیه نشینی و ..با حضور کارشناسان تحلیل و بررسی می‌شود.
امنیت مراکز هسته‌ای ایران ۱۰۰ درصد برقرار است/ هشدار درباره بیماری روانی در غزه
تنش میان ایران و اسرائیل پس از حمله تروریستی دمشق

امنیت مراکز هسته‌ای ایران ۱۰۰ درصد برقرار است/ هشدار درباره بیماری روانی در غزه

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شنبه شب ۲۵ فروردین‌ماه حملات گسترده پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام...
شاخه‌های زیتون از میان زبانه‌های آتش
یادداشت اختصاصی دیدار؛ چالش ایران و اسرائیل از زاویه‌ای دیگر

شاخه‌های زیتون از میان زبانه‌های آتش

برخی حقایق، معادلات، ملاحظات، مراودات و هماهنگی‌های خاص بین‌المللی در میانه‌های آتش بین ایران و اسرائیل، جان مایه یادداشت اسفندیار عبداللهی است که آینده روابط ایران با آمریکا و اسرائیل را تصویر...
آذرنگ پس از کسب مدال خوشرنگ چه گفت؟

طلاییِ ایران در هانگژو: آماده‌تر از این حرف‌ها بودم!

صادق آذرنگ، ملی‌پوش کوراش کشورمان که امروز با کسب چهارمین مدال طلای کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو افتخارآفرینی کرد، گفت: سطح مسابقات بالا بود، ولی ما آماده‌تر از این حرف‌ها بودیم.

کد خبر: ۱۵۶۶۱۲
۱۴:۲۶ - ۱۰ مهر ۱۴۰۲

طلاییِ ایران در هانگژو: آماده‌تر از این حرف‌ها بودم!

دیدارنیوز: ملی‌پوش کوراش ایران گفت: سطح مسابقات کوراش بازی‌های آسیایی بالا بود، ولی ما آماده‌تر از این حرف‌ها بودیم.

صادق آذرنگ بعد از پیروزی مقابل «کیم» از کره جنوبی و تصاحب مدال طلای وزن ۹۰- کیلوگرم مسابقات کوراش بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که امروز توانستم این مدال خوش‌رنگ را برای کشور عزیزم کسب و برای لحظاتی دل مردم از جمله خانواده و مربی‌ام را شاد کنم. از تمام کسانی که در این مدت کنارم بودند و برایم زحمت زیادی کشیدند تشکر می‌کنم و امیدوارم با این مدال، ذره‌ای از خستگی را از تن‌شان دربیاورم.

وی ادامه داد: حدود هشت تا ۹ ماه در اردو‌های تیم ملی بودیم. از مربی عزیزم؛ الیاس علی‌اکبری و مهدی چراغی مربی بدنساز تیم ملی ممنونم. علاوه بر کادر فنی باید از محمدرضا نصیری‌نژاد رئیس انجمن کوراش و کوروش خسرویار دبیر این انجمن تشکر کنم. آن‌ها در این مدت کنارمان بودند، به ما کمک زیادی کردند و تمام امکانات را فراهم کردند.

ملی‌پوش کوراش ایران تصریح کرد: خدا را شکر در شرایط سخت توانستیم آمادگی لازم را کسب کنیم. سطح مسابقات هم بالا بود، ولی ما آماده‌تر از این حرف‌ها بودیم.

آذرنگ در پاسخ به سؤال خبرنگاران خارجی مبنی بر اینکه او به دلیل نبود کوراش‌کار نامدار ازبکستانی موفق به کسب مدال طلا شده است، گفت: در این مدت به قدری تمرین و تلاش کردم که می‌توانستم از پس پنج مسابقه سخت هم بربیایم. باز هم خدا را شکر می‌کنم که امروز توانستم مدال طلا را کسب کنم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی