تیتر امروز

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن
افاضات اضافه

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت به رابطه خاص بین عوام و خواص و علاقمندان به خواصیت پرداخته و شعر جالبی سروده است.
مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی
آخرین مناظره انتخاباتی در برنامه زاویه دیدارنیوز، + گزارش عکس

مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی

مناظره آخر؛ در برنامه زاویه دیدارنیوز دو فعال سیاسی از دو جریان شناخته شده کشور درباره جمهوریت، اسلامیت، استقلال، آزادی و انتخابات و همچنین دلایل خود در مورد مشارکت یا عدم مشارکت بحث و گفت‌وگو...
نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود
دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی در برنامه رکن سه دیدارنیوز+ گزارش عکس

نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود

در دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی، نماینده پیشین مجلس درباره شورای نگهبان، نظارت استصوابی، فهرست روزنه‌گشایی اصلاح‌طلبان و میانه‌روها، انتخابات مجلس دوازدهم و آینده ایران صحبت کردیم.
پس از ناکامی در کسب مدال بازی‌های آسیایی عنوان شد

انتقاد تفتیان از مسوولان؛ آقایان به هانگژو آمدند، اما مربی‌ام نه!

حسن تفتیان، سریع‌ترین دونده مرد ایران در فینال دوی ۱۰۰ متر بازی‌های آسیایی هانگژو به جایگاهی بهتر از چهارمی نرسید و دستش از کسب مدال کوتاه ماند. او پس از این رقابت به انتقاد از مسوولان فدراسیون دوومیدانی پرداخت و گفت که آن‌ها به هانگژو آمده‌اند، اما مربی تخصصی‌اش نه.

کد خبر: ۱۵۶۴۹۰
۱۸:۰۰ - ۰۸ مهر ۱۴۰۲

تفتیان

دیدارنیوز: حسن تفتیان بعد از چهارمی در دوی ۱۰۰ متر بازی‌های هانگژو گفت: بدون مربی در این مسابقات شرکت کردم، اما مسئولان فدراسیون آمده‌اند و مربی تخصصی ورزشکار نه.

حسن تفتیان در فینال دوی ۱۰۰ متر بازی‌های آسیایی هانگژو به رقابت با دیگر دونده‌ها پرداخت و در یک قدمی مدال با ثبت زمان ۱۰.۱۴ ثانیه چهارم شد.

تفتیان در مورد مسابقه خود گفت: کار ما در دوومیدانی با صدم ثانیه‌هاست که خیلی سخت است. تمام تلاشم را کردم و حتی بیشتر از توانم تلاش کردم، اما جنگ نابرابری است.

او به شرایط دونده‌های سایر کشور‌ها اشاره کرد و گفت: شرایط آماده سازی آن‌ها قابل قیاس با من نیست. دوستان به من می‌گویند تو ارتش یک نفره‌ای که باید خودت پول اردو بدهی، خودت اردو بروی و تمرین کنی.

تفتیان با بیان اینکه ۹۰ درصد سهمیه المپیکم قطعی است، تاکید کرد: با این حال باید برای کسب ورودی بیشتر تلاش کنم. الان نمی‌خواهم با ناراحتی و هیجان‌زده تصمیم بگیریم.

اودر مورد نبودن مربی‌اش در بازی‌ها گفت: مربی من اینجا نبود و در یکی دو اردوی آخر شرایط خوبی نداشتم. مجبور شدم به ایران برگردم که همه این‌ها تاثیرگذار بود. رئیس و مسئولان فدراسیون اینجا بودند، اما مربی تخصصی ورزشکار نبود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی