تیتر امروز

زیدآبادی: جمهوری اسلامی رفتارش را عوض کند، می‌ماند/ رئیسی، بخشی از نظام قدرت است/ حماس حذف شود، نوبت ایران است
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب/ قسمت دوم

زیدآبادی: جمهوری اسلامی رفتارش را عوض کند، می‌ماند/ رئیسی، بخشی از نظام قدرت است/ حماس حذف شود، نوبت ایران است

آنچه در پیش رو می‌خوانید و می‌بینید، قسمت دوم گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با احمد زیدآبادی، روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح طلب است.
دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس

طولانی‌ترین سفر تاریخ؛ لیست والیبال اعلام شد

ساعتی پس از قهرمانی در بازی‌های آسیایی هانگژو چین و کسب مدال طلا برای کاروان ایران، بهروز عطایی لیست تیم ملی برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس اعلام کرد.

کد خبر: ۱۵۶۳۳۷
۱۹:۰۴ - ۰۴ مهر ۱۴۰۲

والیبال

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی والیبال ایران ۱۴ بازیکن این تیم در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس را معرفی کرد.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس با حضور ۲۴ تیم از هشتم مهرماه در سه گروه و به میزبانی کشور‌های برزیل، ژاپن و چین آغاز می‌شود تا دو تیم برتر هر گروه سهمیه المپیک کسب کند.

تیم ملی والیبال ایران در گروه اول این مسابقات با تیم‌های برزیل (میزبان)، ایتالیا، کوبا، اوکراین، آلمان، جمهوری چک و قطر دیدار خواهد کرد. گروهی که ایتالیا و برزیل از مدعیان اصلی این گروه محسوب می‌شوند و با توجه حساسیت و نزدیکی تیم‌ها به عنوان گروه مرگ رقابت‌های انتخابی المپیک نام گرفت.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران ۱۴ بازیکن این تیم در مسابقات انتخابی المپیک را معرفی کرد.

سیدمحمد موسوی عراقی، امیرحسین اسفندیار، شهروز همایونفرمنش، میثم صالحی، پوریا حسین‌خانزاده، محمدطاهر وادی، جواد کریمی، امین اسماعیل‌نژاد، صابر کاظمی، محمد، ولی زاده، مهدی جلوه، محمدرضا حضرت‌پور، مبین نصری و آرمان صالحی ۱۴ بازیکن تیم ملی والیبال ایران در این رقابت‌ها هستند.

مصطفی کارخانه (مدیر کاروان)، میلاد دارابی (سرپرست تیم)، بهروز عطایی (سرمربی)، علیرضا طلوع‌کیان (مربی)، مسعود آرمات (مربی)، یاناس ویچیچ (کمک مربی و بدنساز)، امین علی اکبری (آنالیزور)، نیما ده‌پناه (فیزیوتراپ)، رضا قلی‌پور (پزشک) و مهدی فتحی (ماساژور) کادر فنی تیم ملی ایران را در این رقابت‌ها تشکیل می‌دهند.

تیم ملی والیبال ایران در کمتر از شش ساعت پس از حضور بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو با سفری طولانی و بی‌سابقه به لحاظ مدت زمان سفر در دو گروه راهی برزیل می‌شود.

گروه اول کاروان والیبال ایران شامل ۱۲ بازیکن و هفت عضو کادر فنی ساعت ۷:۱۵ دقیقه صبح فردا (چهارشنبه پنجم مهر) از هانگژو راهی این کشور خواهد شد و بامداد روز جمعه هفتم مهرماه به وقت محلی وارد شهر ریودوژانیرو می‌شود.

گروه دوم نیز ساعت ۴۵ دقیقه بامداد چهارشنبه پنجم مهر از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به سمت برزیل حرکت می‌کند که شامل دو بازیکن به نام‌های آرمان صالحی و مبین نصری و سه نفر از اعضای کادر فنی شامل میلاد دارابی، مسعود آرمات و رضا قلی‌پور امشب تهران را به مقصد ریو دوژانیرو ترک خواهند کرد و چهارشنبه شب وارد محل برگزاری مسابقات انتخابی المپیک می‌شوند.

لازم به ذکر است طی هماهنگی‌های به عمل آمده با همکاری و تعامل شرکت هواپیمایی امارات مقرر شد ملی‌پوشان با مناسب‌ترین مسیر پروازی و تعدادی بلیط بیزینس کلاس در این دو رقابت حاضر شوند که با توجه به آغاز مراسم اختتامیه مسابقات والیبال مردان بازیای آسیایی در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت محلی و الزام حضور تیم ایران در آن و با در نظر گرفتن برنامه پرواز‌های موجود، گروه اعزامی از چین بلافاصله پس از پایان مراسم اختتامیه از شانگ‌های راهی دبی می‌شود و پس از توقفی چند ساعته با یک پرواز از دبی راهی سائولوپائولو خواهند شد و بالاخره پس طی کردن مسافتی ۶ ساعته با اتوبوس وارد شهر محل برگزاری این رقابت‌ها خواهند شد.

حضور تیم‌های قدرتمند در این گروه به نام گروه مرگ رقابت‌های انتخابی المپیک نام گرفته و همچنین اختلاف ساعتی زیاد چین و ریودوژانیرو که موجب جت لگ شدید اعضای تیم ملی والیبال ایران و قطر که در بازی‌های آسیایی شرکت کرده‌اند، کار را برای مردان والیبال ایران سخت خواهد کرد، چرا که مدال طلای بازی‌های آسیایی برای کاروان ورزش ایران اهمیت بالایی داشت و شرکت با قدرت در هر دو رویداد از محور‌های هدف گذاری فدراسیون والیبال است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی