تیتر امروز

زیدآبادی: جمهوری اسلامی رفتارش را عوض کند، می‌ماند/ رئیسی، بخشی از نظام قدرت است/ حماس حذف شود، نوبت ایران است
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب/ قسمت دوم

زیدآبادی: جمهوری اسلامی رفتارش را عوض کند، می‌ماند/ رئیسی، بخشی از نظام قدرت است/ حماس حذف شود، نوبت ایران است

آنچه در پیش رو می‌خوانید و می‌بینید، قسمت دوم گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با احمد زیدآبادی، روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح طلب است.
دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
امین اسماعیل‌نژاد پس از قهرمانی والیبال در هانگژو اعلام کرد

این طلا تقدیم به مردم

امین اسماعیل‌نژاد، قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: مدال خوش رنگ مسابقات والیبال بازی‌های آسیایی را تقدیم مردم عزیز کشورم می‌کنم.

کد خبر: ۱۵۶۳۳۴
۱۸:۳۲ - ۰۴ مهر ۱۴۰۲

این طلا تقدیم به مردم

دیدارنیوز: امین اسماعیل‌نژاد بعد قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو، افزود: خدا را شکر می‌کنم بعد از این همه تلاشی که انجام دادیم، به مدال طلا و قهرمانی رسیدیم. این مدال خوش رنگ را تقدیم به همه مردم عزیز کشورم می‌کنم. امیدوارم با همین روحیه بتوانیم وارد رقابت‌های انتخابی المپیک شویم و بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم.

او درباره جو سالن و تشویق هواداران چینی، تاکید کرد: خوشبختانه یا متاسفانه چینی‌ها واقعاً تماشاگران خوبی دارند. فرقی نمی‌کند که تیم آن‌ها عقب باشد یا از حریف جلو بیافتد، آن‌ها همیشه تشویق خودشان را انجام می‌دهند. خدا را شکر که توانستیم بازی را کنترل کنیم و با موفقیت و قهرمانی از زمین خارج شویم.

قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران درباره پرواز تیم به برزیل گفت: پرواز بسیار سختی است و بیش از یک روز در راه هستیم. با اینکه شرایط دشوار است و دو روز قبل از مسابقات به برزیل می‌رسیم، امیدوارم بتوانیم خیلی زود ریکاوری کرده و با بهترین شرایط به بازی اول برسیم.

تیم ملی والیبال ایران بالافاصله پس از کسب مقام قهرمانی بازی‌های آسیایی هانگژو و شرکت در مراسم اختتامیه و اهدای مدال، راهی برزیل می‌شود تا در رقابت‌های انتخابی المپیک پاریس شرکت کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی