تیتر امروز

دکتر مرادی: آمار اعلامی مجلس درباره رتبه ایران در بیماری هاری، قابل استناد نیست/ طباطبایی: به جای انسان‌ها، سگ‌ها را واکسینه کنید
گفت‌وگوی دیدار با رئیس و مدیر ترویجی بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران:

دکتر مرادی: آمار اعلامی مجلس درباره رتبه ایران در بیماری هاری، قابل استناد نیست/ طباطبایی: به جای انسان‌ها، سگ‌ها را واکسینه کنید

ارائه یک آمار عجیب و غیرعلمی در مورد شیوع بیماری هاری در ایران، بحث‌برانگیز شده،در همین راستا دیدارنیوز گفت‌و‌گویی با دکتر امید مرادی و مجتبی طباطبایی، رئیس و مدیر ترویجی بیمارستان دامپزشکی تهران...
نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما
نماینده پیشین مجلس در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در برنامه رکن سه

نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما "نیشگون" نمی‌گیرد/ حکومت اسلامی جایگزین جمهوری شده/ انشاالله، در دیدارنیوز با تاجزاده مناظره می‌کنم

محمد نعیمی‌پور در دومین قسمت از گفت‌وگوی اختصاصی خود با دیدارنیوز روش‌ افرادی چون مصطفی تاجزاده و مهدی نصیری را ژورنالیستی و بی‌حاصل دانست و گفت: سیاستمدار باید روشی مستقل از سر و صدای رسانه‌ای...

آخرین وضعیت دلار؛ در مسیر کاهشی با نوسان محدود

در سومین روز هفته پس از دو روز افزایشی، قیمت دلار در مسیر کاهشی قرار گرفت. معامله‌گران بازار ارز موضوع اخبار مساعد سیاسی و استراحت دلار را دلیل این کاهش می‌دانند.

کد خبر: ۱۵۵۳۰۴
۰۸:۴۹ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۲

دلار

دیدارنیوز: صبح روز گذشته (دوشنبه) قیمت دلار افزایش محدودی داشت، اما توجه معامله‌گران به اخبار مساعد سیاسی این اسکناس را در مسیر کاهشی با نوسان محدود قرار داد.

دیروز قیمت دلار ۱۰۰ تومان کاهش داشت و با رقم ۴۹ هزار و ۶۰۰ تا ۴۹ هزار و ۶۵۰ تومان معامله شد. با وجود اینکه کارشناسان اقتصادی همواره بر عدم تاثیر خبردرمانی اشاره می‌کنند، اما معامله‌گران همچنان چشم به سیاست‌های خارجی دوخته‌اند و بازیگران ارزی نیز معتقدند بازار، خالی از سیگنال منفی است و زمزمه‌هایی از توافق موقت به گوش می‌رسد.

روز گذشته موضوع افزایش فروش نفت ایران، بار دیگر توسط بلومبرگ رسانه‌ای شد. علاوه بر آن خبر دیگری که توجه معامله‌گران بازار ارز به آن جلب شد موضوع ادعای آژانس مبنی بر کاهش ۹۴۹ کیلوگرمی ذخایر اورانیوم ایران بود که از سوی خبرگزاری فرانسه منتشر شد.

با این وجود کارشناسان اقتصادی به قیمت‌گذاری دستوری دولت، افت تولید، رشد نقدینگی و تورم افزایشی اشاره می‌کنند. به اعتقاد آن‌ها این عوامل همچون دومینویی بر افزایش قیمت کالا‌ها و خدمات و همچنین دلار اثر می‌گذارد.

روز گذشته قیمت دلار در بازار‌های همسایه با کاهش قیمت دلار در تهران همراه شد. دلار هرات با قیمت ۴۹ هزار و ۵۴۰ تومان معامله شد و کاهش ۹۰ تومانی داشت. قیمت دلار سلیمانیه هم کاهش ۵۵۰ تومانی داشت و با رقم ۴۸ هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد.

قیمت نرخ‌های مختلف

دیروز ۱۳ شهریور در سایت بازار متشکل ارزی اسکناس دلار با یک تومان کاهش به قیمت ۴۱ هزار و ۲۸۵ تومان عرضه شد. دلار حواله نیز با همین مقدار کاهش با رقم ۳۷ هزار و ۵۳۲ تومان عرضه شد.

همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت بود.

قیمت ارز‌های موثر

دیروز اسکناس یورو با رقم ۵۳ هزار و ۶۱۸ تومان معامله شد و افزایش ۱۰۰ تومانی داشت. قیمت اسکناس یورو در سایت بازار متشکل ارزی کاهش ۴۰ تومانی داشت و با قیمت ۴۴ هزار و ۴۴۸ تومانی عرضه شد. یوروی حواله نیز با کاهش دو تومانی با رقم ۴۰ هزار و ۴۴۳ تومان عرضه شد.

دیروز درهم امارات ۲۰ تومان ارزان شد و با رقم ۱۳ هزار و ۶۹۰ تومان معامله شد.

در سایت بازار متشکل ارزی قیمت حواله درهم با رقم ۱۰ هزار و ۲۲۰ تومان مبادله شد و یک تومان کاهش داشت. اسکناس درهم نیز با کاهش یک تومانی با رقم ۱۱ هزار و ۲۴۲ تومان عرضه شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی