تیتر امروز

سخنگوی کمیسیون ملی بهداشت چین: ویروس جدیدی در کار نیست/محرز: خودتان را قرنطینه کنید
گزارش دیدار از شیوع بیماری تنفسی در چین

سخنگوی کمیسیون ملی بهداشت چین: ویروس جدیدی در کار نیست/محرز: خودتان را قرنطینه کنید

عکس‌های منتشر شده از مدارس چین موجی از نگرانی و شیوع ویروس جدیدی مانند کرونا دنیا را نگران کرده، اما سخنگوی کمیسیون ملی بهداشت چین می‌گوید: خبری از ویروس جدید نیست.
سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد
پا به پای اسلامی ندوشن از تورنتو تا شادیاخ؛ در سفر سیمرغ با فرزند ایران

سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد

پیکر محمدعلی ندوشن ما را به سفری دور در همین نزدیکی‌ها برد، برد به دور دست‌های تاریخ بلاخیز ایران، به خراسان. سفرنامه‌طور یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا را بخوانید.
زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار باسابقه و فعال سیاسی اصلاح طلب/ قسمت اول

زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان "خاتمی" است/ به هاشمی رفسنجانی می‌گفتند "وسط باز"

"احمد زیدآبادی" روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یکی دیگر از برنامه‌های اصل ۲۷ مهمان دیدارنیوز بود؛ این گفت‌وگو در دو قسمت منتشر خواهد شد.
در آذربایجان شرقی رخ داد

محرومیت مربی جنجالی به دلیل سیلی‌زدن به بازیکن

پس از اقدام عجیب و جنجالی یک مربی بسکتبال در سیلی زدن به بازیکن خود در آذربایجان شرقی، هیات بسکتبال این استان از محرومیت سرمربی تیم زیر ۱۴ سال مرند بابت رفتار غیرورزشی تا اطلاع ثانوی خبر داد.

کد خبر: ۱۵۵۱۰۴
۱۴:۲۶ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۲

محرومیت یک مربی به دلیل سیلی زدن به بازیکن

دیدارنیوز: رئیس هیات بسکتبال آذربایجان‌شرقی از محرومیت سرمربی تیم زیر ۱۴ سال مرند بابت رفتار غیرورزشی و برخورد فیزیکی نامناسب با یکی از بازیکنانش تا اطلاع ثانوی خبر داد.

روز گذشته ویدئویی از مسابقات لیگ بسکتبال نوجوانان آذربایجان‌شرقی در فضای مجازی منتشر شد که در آن سرمربی این تیم به یکی از بازیکنانش سیلی می‌زند.

در پی بروز این برخورد که جریحه‌دار شدن افکار عمومی و واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت، جامعه ورزشی استان و فعالان صفحات مجازی خواستار رسیدگی به موضوع و برخورد جدی مسئولان ذیربط با سرمربی خاطی شدند.

سیامک گهرخانی، رئیس هیات بسکتبال آذربایجان‌شرقی از محرومیت این سرمربی از هرگونه فعالیت در این رشته ورزشی تا اطلاع ثانوی خبر داد.

گهرخانی افزود: هیات بسکتبال استان با توجه به جریحه‌دار شدن افکار عمومی مردم در رابطه با اتفاقی که در دیدار فینال زیر ۱۴ سال استان، به وقوع پیوست، امروز طی نامه‌ای به هیات بسکتبال مرند، دستور موقت عدم فعالیت و حضور سرمربی خاطی در سالن‌های بسکتبال را تا زمان رسیدگی و اعلام رای کمیته انضباطی صادر کرده است.

وی ادامه داد: داوران مسابقه ابتدا تذکر لازم را به سرمربی تیم مرند اعلام کردند، اما در ادامه مسابقه و با تشدید شرایط، سرمربی تیم مرند از زمین مسابقه اخراج (دیسکالیفه) شد.

رئیس هیات بسکتبال آذربایجان‌شرقی مطرح کرد: بعد از اعمال قانونی آنی داوران حین بازی و اخراج سرمربی از روی نیمکت، گزارش ناظر مسابقه در خصوص عملکرد سرمربی تیم مرند دریافت شد و هفته آینده در کمیته انضباطی، طرح و در رابطه با آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی