تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

اتفاق تلخ در اراک؛ تصادف مرگبار یک پلیس در پارکینگ ورزشگاه

در حالی که دیدار آلومینیوم اراک و شمس آذر قزوین در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران در جریان است، یک خبر تلخ منتشر شد؛ پلیس اراکی در تصادف با مینی‌بوس در پارکینگ ورزشگاه امام جان باخت.

کد خبر: ۱۵۵۰۷۲
۲۱:۱۷ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۲

تصادف مرگبار پلیس اراکی در پارکینگ ورزشگاه

دیدارنیوز: مامور فراجا دقایقی پیش براثر تصادف در پارکینگ ورزشگاه امام خمینی (ره) به شدت مصدوم و براثر جراحات وارده در‌گذشت.

دو تیم آلومینیوم اراک و شمس آذر استان قزوین در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور (جام خلیج فارس) از ساعت ۲۰ در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف یکدیگر رفتند.

پیش از آغاز بازی ماموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی به منظور انتظام‌بخشی تردد و امنیت در محل ورزشگاه و خیابان‌های منتهی به ورزشگاه امام خمینی (ره) حضور داشتند.

‌دقایقی پیش ''استواریکم ابوالفضل کیشانی'' از ماموران فراجا زمانی که در پارکینگ ورزشگاه امام خمینی (ره) در حال تردد با موتورسیکلت بود با یک دستگاه مینی‌بوس برخورد کرده و دچار مصدومیت شد.

به دنبال وقوع این تصادف، مامور فراجا جهت درمان از سوی پرسنل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد که متاسفانه مامور نیروی انتظامی به دلیل جراحات وارده جان به جان آفرین بخشید و آسمانی شد.

سرهنگ احسان آنقی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این خصوص اظهار داشت: متاسفانه استواریکم ابوالفضل کیشانی در حین انجام ماموریت تامین نظم و امنیت در ورزشگاه، دچار سانحه رانندگی شده و جان خود را از دست می‌دهد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی