تیتر امروز

ملک‌رئیسی:سرنوشت افرادی که سیل برد،معلوم نیست/بحران اصلی خود مدیریت بحران است/ همیشه مردم کمک می‌کنند نه دولت
گزارش دیدار از وضعیت این روز‌های سیل در سیستان و بلوچستان

ملک‌رئیسی:سرنوشت افرادی که سیل برد،معلوم نیست/بحران اصلی خود مدیریت بحران است/ همیشه مردم کمک می‌کنند نه دولت

چند روزی است که استان سیستان و بلوچستان درگیر سیل است و عبید ملک رئیسی، فعال اجتماعی این استان به دیدارنیوز می‌گوید: بحران اصلی خود مدیریت بحران است و دشتیاری بیشترین آسیب را دیده است.
‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن
افاضات اضافه

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت به رابطه خاص بین عوام و خواص و علاقمندان به خواصیت پرداخته و شعر جالبی سروده است.
مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی
آخرین مناظره انتخاباتی در برنامه زاویه دیدارنیوز، + گزارش عکس

مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی

مناظره آخر؛ در برنامه زاویه دیدارنیوز دو فعال سیاسی از دو جریان شناخته شده کشور درباره جمهوریت، اسلامیت، استقلال، آزادی و انتخابات و همچنین دلایل خود در مورد مشارکت یا عدم مشارکت بحث و گفت‌وگو...
یک ستاره ایرانی دیگر در سری آ؟

طارمی - میلان؛ روز سرنوشت‌ساز!

مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو به میلان بسیار نزدیک شده و پیشنهاد رسمی هم دریافت کرده، اما همه‌چیز بستگی به واکنش باشگاه پورتو خواهد داشت.

کد خبر: ۱۵۵۰۱۰
۰۸:۲۷ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۲

طارمی - میلان؛ روز سرنوشت‌ساز!

دیدارنیوز: با وجود این که باشگاه میلان پس از اصرار باشگاه پورتو بر ۳۰ میلیون یورویی بودن مبلغ فروش مهدی طارمی تصمیم گرفت بازیکنان دیگری مثل نوح اوکوفور و ساموئل چوکووئزه را برای خط حمله‌اش به خدمت بگیرد، اما قید این مهاجم نوک ایرانی را هم نزد.

پس از گذشت چند هفته، باشگاه میلان بنا به درخواست استفانو پیولی برای این که اولیویه ژیروی ۳۶ ساله ذخیره مطمئنی داشته باشد، پیشنهاد جدیدش را برای آقای‌گل فصل قبل لیگ برتر پرتغال ارائه کرد. حالا در آخرین روز‌های نقل‌وانتقالات فابریتزیو رومانو خبر از ارائه پیشنهاد رسمی ۱۵ میلیون یورویی (که احتمالاً پاداش‌هایی هم در آن قرار خواهد گرفت) داده است. رومانو اعلام کرد چهارشنبه یعنی امروز، روز سرنوشت‌ساز مهدی طارمی است و در صورتی که پورتو چراغ سبز نشان دهد، پس از سردار آزمون که به رم ملحق شد، دیگر ستاره خط حمله تیم ملی ایران هم به سری آ ایتالیا خواهد رفت.

مهدی طارمی ۳۱ ساله در شروع فصل جدید لیگ برتر پرتغال فروغ گذشته را نداشته و به نظر می‌رسد فکر و ذکرش درگیر پیشنهاد‌های بزرگی شده که دارد. در هر صورت امروز تکلیف همه‌چیز روشن خواهد شد و باید دید آیا باشگاهی که تصمیم نداشت با کمتر از ۳۰ میلیون یورو طارمی را بفروشد کوتاه خواهد آمد یا خیر.

طارمی سال ۲۰۲۰ از ریوآوه به پورتو پیوست و در ۱۵۱ بازی برای این تیم ۸۰ گل به ثمر رسانده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی