تیتر امروز

زیدآبادی: جمهوری اسلامی رفتارش را عوض کند، می‌ماند/ رئیسی، بخشی از نظام قدرت است/ حماس حذف شود، نوبت ایران است
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب/ قسمت دوم

زیدآبادی: جمهوری اسلامی رفتارش را عوض کند، می‌ماند/ رئیسی، بخشی از نظام قدرت است/ حماس حذف شود، نوبت ایران است

آنچه در پیش رو می‌خوانید و می‌بینید، قسمت دوم گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با احمد زیدآبادی، روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح طلب است.
دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
یک ستاره ایرانی دیگر در سری آ؟

طارمی - میلان؛ روز سرنوشت‌ساز!

مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو به میلان بسیار نزدیک شده و پیشنهاد رسمی هم دریافت کرده، اما همه‌چیز بستگی به واکنش باشگاه پورتو خواهد داشت.

کد خبر: ۱۵۵۰۱۰
۰۸:۲۷ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۲

طارمی - میلان؛ روز سرنوشت‌ساز!

دیدارنیوز: با وجود این که باشگاه میلان پس از اصرار باشگاه پورتو بر ۳۰ میلیون یورویی بودن مبلغ فروش مهدی طارمی تصمیم گرفت بازیکنان دیگری مثل نوح اوکوفور و ساموئل چوکووئزه را برای خط حمله‌اش به خدمت بگیرد، اما قید این مهاجم نوک ایرانی را هم نزد.

پس از گذشت چند هفته، باشگاه میلان بنا به درخواست استفانو پیولی برای این که اولیویه ژیروی ۳۶ ساله ذخیره مطمئنی داشته باشد، پیشنهاد جدیدش را برای آقای‌گل فصل قبل لیگ برتر پرتغال ارائه کرد. حالا در آخرین روز‌های نقل‌وانتقالات فابریتزیو رومانو خبر از ارائه پیشنهاد رسمی ۱۵ میلیون یورویی (که احتمالاً پاداش‌هایی هم در آن قرار خواهد گرفت) داده است. رومانو اعلام کرد چهارشنبه یعنی امروز، روز سرنوشت‌ساز مهدی طارمی است و در صورتی که پورتو چراغ سبز نشان دهد، پس از سردار آزمون که به رم ملحق شد، دیگر ستاره خط حمله تیم ملی ایران هم به سری آ ایتالیا خواهد رفت.

مهدی طارمی ۳۱ ساله در شروع فصل جدید لیگ برتر پرتغال فروغ گذشته را نداشته و به نظر می‌رسد فکر و ذکرش درگیر پیشنهاد‌های بزرگی شده که دارد. در هر صورت امروز تکلیف همه‌چیز روشن خواهد شد و باید دید آیا باشگاهی که تصمیم نداشت با کمتر از ۳۰ میلیون یورو طارمی را بفروشد کوتاه خواهد آمد یا خیر.

طارمی سال ۲۰۲۰ از ریوآوه به پورتو پیوست و در ۱۵۱ بازی برای این تیم ۸۰ گل به ثمر رسانده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی