تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
در پارس‌آباد اردبیل رخ داد

قتل ۲ زن با اسلحه شکاری

دادستان پارس آباد اردبیل، از دستگیری فردی که دو زن را با شلیک اسلحه شکاری در پارس‌آباد به قتل رسانده بود، خبر داد و گفت: در یک عملیات ضربتی قاتل با هویت معلوم در کمترین زمان ممکن دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

کد خبر: ۱۵۴۸۶۹
۱۳:۱۸ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۲

قتل ۲ زن با اسلحه شکاری

دیدارنیوز: فیروز فرهانی ظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال وقوع یک رخداد در ساعت ۱۰:۳۰ به تاریخ ۰۳/۰۶/۱۴۰۲ و قتل دو زن در روستای گوشلو شهرستان پارس آباد رسیدگی به موضوع در دستورکار قضایی و ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت که در جریان آن، تحقیقات اولیه آغاز و مشخص شد که مقتولین با شلیک تیر از یک قبضه اسلحه شکاری به قتل رسیده‌اند.

وی افزود: با دستور ویژه قضایی و با تلاش‌های قابل تحسین عوامل نیروی انتظامی و در یک عملیات ضربتی قاتل با هویت معلوم در کمترین زمان ممکن دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

وی ادامه داد: پرونده در شعبه اول بازپرسی تحت تحقیقات مقدماتی است.

دادستان پارس آباد تصریح کرد: امنیت برای همه ما خط قرمز است و هرکس بخواهد به امنیت جامعه خدشه‌ای وارد کند از دم تیغ عدالت باید بگذرد.

فرهانی با تاکید براینکه افرادی که مرتکب جرایم خشن می‌شوند و امنیت مردم را به خطر می‌اندازند، دستگاه قضائی با قاطعیت برخورد می‌کند، اظهار کرد: در صورت بروز چنین اتفاقاتی با قید فوریت تحقیقات کامل و خارج از نوبت انجام می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی