تیتر امروز

مناظره انتخاباتی؛ مشارکت آری، مشارکت نه!
علی اصغر شفیعیان و حسین جعفری، دلایل خود برای شرکت و عدم شرکت در انتخابات بیان کردند

مناظره انتخاباتی؛ مشارکت آری، مشارکت نه!

دیدارنیوز در ادامه برنامه‌های انتخاباتی خود، در «برنامه زاویه»، میزبان حسین جعفری پژوهشگر دینی به عنوان مخالف و علی اصغر شفیعیان روزنامه‌نگار به عنوان موافق مشارکت در انتخابات، بود.
برای پاکبان پل نیایش
دیدار گزارش می‌دهد:

برای پاکبان پل نیایش

خبر قتل پاکبان پل نیایش، دیدارنیوز را برآن داشت تا به بررسی اتفاق‌هایی که در گوشه و کنار کشور برای پاکبان‌ها می‌افتد و شاید خیلی از آن‌ها هم خبری نمی‌شود بپردازد.
محمد فاضلی: شرایط امروز جامعه مانند سال‌های قبل از انقلاب ۵۷ است/ظرف مشارکت کوچکتر از تقاضا است/حمله نظامی به ایران شر مطلق است
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با پژوهشگر و جامعه شناس (قسمت دوم)

محمد فاضلی: شرایط امروز جامعه مانند سال‌های قبل از انقلاب ۵۷ است/ظرف مشارکت کوچکتر از تقاضا است/حمله نظامی به ایران شر مطلق است

در قسمت دوم گفت‌وگو با دکتر محمد فاضلی، پژوهشگر و جامعه شناس به مقایسه جامعه قبل از ۵۷ و جامعه امروز پرداختیم و آسیب‌های جدی بروز جنگ با آمریکا را بررسی کردیم.
در پارس‌آباد اردبیل رخ داد

قتل ۲ زن با اسلحه شکاری

دادستان پارس آباد اردبیل، از دستگیری فردی که دو زن را با شلیک اسلحه شکاری در پارس‌آباد به قتل رسانده بود، خبر داد و گفت: در یک عملیات ضربتی قاتل با هویت معلوم در کمترین زمان ممکن دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

کد خبر: ۱۵۴۸۶۹
۱۳:۱۸ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۲

قتل ۲ زن با اسلحه شکاری

دیدارنیوز: فیروز فرهانی ظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال وقوع یک رخداد در ساعت ۱۰:۳۰ به تاریخ ۰۳/۰۶/۱۴۰۲ و قتل دو زن در روستای گوشلو شهرستان پارس آباد رسیدگی به موضوع در دستورکار قضایی و ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت که در جریان آن، تحقیقات اولیه آغاز و مشخص شد که مقتولین با شلیک تیر از یک قبضه اسلحه شکاری به قتل رسیده‌اند.

وی افزود: با دستور ویژه قضایی و با تلاش‌های قابل تحسین عوامل نیروی انتظامی و در یک عملیات ضربتی قاتل با هویت معلوم در کمترین زمان ممکن دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

وی ادامه داد: پرونده در شعبه اول بازپرسی تحت تحقیقات مقدماتی است.

دادستان پارس آباد تصریح کرد: امنیت برای همه ما خط قرمز است و هرکس بخواهد به امنیت جامعه خدشه‌ای وارد کند از دم تیغ عدالت باید بگذرد.

فرهانی با تاکید براینکه افرادی که مرتکب جرایم خشن می‌شوند و امنیت مردم را به خطر می‌اندازند، دستگاه قضائی با قاطعیت برخورد می‌کند، اظهار کرد: در صورت بروز چنین اتفاقاتی با قید فوریت تحقیقات کامل و خارج از نوبت انجام می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی