تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.
اخبار آذربایجان شرقی

رها سازی ۲/۵ میلیون متر مکعب آب به پایاب سد ستارخان

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از رها سازی دو و نیم میلیون متر مکعب آب به پایاب سد ستارخان در آینده نزدیک خبر داد.

کد خبر: ۱۵۳۳۲۳
۱۲:۳۶ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

رها سازی ۲/۵ میلیون متر مکعب آب به پایاب سد ستارخان  دیدارنیوز: احمد محرم زاده، چهارشنبه چهارم مردادماه، در جمع مسئولان شهرستان اهر، گفت: در راستای تامین آب زراعی، باغات و مزارع پایاب سد ستارخان طبق موافقت با فرماندار اهر و مدیریت امور آب استان مقرر شد دو ونیم میلیون مترمکعب آب از این سد رهاسازی شود.

وی افزود: متاسفانه سال جاری به دلیل کاهش بارش باران و نزولات آسمانی و وقوع پدیده خشکسالی، خسارت‌های جبران ناپذیری به حوزه کشاورزان منطقه ارسباران و شهرستان اهر متحمل شد که در این راستا نیز میزان آب ورودی به سد ستارخان به شدت کاهش یافت که انتظار داریم با رهاسازی این حجم از آب سد، کشاورزان و باغداران با عمل به توصیه‌های کارشناس جهاد کشاورزی و امور آب از این میزان حجم آب رهاسازی شده استفاده لازم را ببرند.

محرم زاده با اشاره به جلسات مختلف شهرستانی و استانی با مسئولان مجتمع مس سونگون، خاطرنشان کرد: مقرر شد حدود سه میلیون متر مکعب آب برای رفع مشکل آبی شهرستان اهر از مجتمع مس به سد ستارخان انتقال یابد.

 

 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی