تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.
پای یک بازیکن نیجریه‌ای در میان است

طارمی - میلان؛ پایان یک رویا!

طارمی، ستاره ایرانی پورتو یکی از بازیکنان مدنظر میلانی‌ها برای خرید در پنجره تابستانی امسال بود و حتی شایعاتی درباره توافق او با این تیم هم مطرح شد، اما به نظر می‌رسد که این جابجایی به کلی منتفی شده است.

کد خبر: ۱۵۳۰۰۲
۰۸:۱۲ - ۳۱ تير ۱۴۰۲

طارمی - میلان؛ پایان یک رویا!

دیدارنیوز: احتمال پیوستن مهدی طارمی به روسونری به خاطر حضور یک بازیکن دیگر در لیست خرید این تیم کمرنگ شد.

فابریتزیو رومانو با انتشار خبری درباره برنامه باشگاه میلان برای روز‌های باقیمانده از بازار نقل‌وانتقالات تابستانی، به‌صورت غیرمستقیم به کمرنگ شدن شانس مهدی طارمی برای پیوستن به روسونری اشاره کرد.

طارمی یکی از بازیکنان مدنظر میلانی‌ها برای خرید در پنجره تابستانی امسال بود و حتی شایعاتی درباره توافق او با این تیم هم مطرح شد، اما به نظر می‌رسد که این جابجایی به کلی منتفی شده است.

طبق ادعای رومانو، باشگاه میلان از میان سه بازیکن غیراروپایی که در لیست خریدش داشت، تصمیم خود را برای خرید ساموئل چوکووئزه هافبک نیجریه‌ای ویارئال اسپانیا گرفته و این تصمیم قطعی است.

میلان در پنجره نقل‌وانتقالات تابستان امسال تنها اجازه خرید دو بازیکن غیراروپایی داشت که یک سهمیه‌اش را برای خرید روبن لوفتوس چیک خرج کرد و حالا تنها یک سهمیه دیگر دارد که از میان طارمی، دایچی کامادای ژاپنی و چوکووئزه، بازیکن آفریقایی توانسته این سهمیه را به خود اختصاص دهد. ورود چوکووئزه به معنای پایان داستان انتقال طارمی به سن‌سیرو خواهد بود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی