تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.
نقل و انتقالات فوتبال جهان

طارمی - میلان به کجا رسید؟

سایت «اسپورت مدیاست» ایتالیا در گزارشی از عزم میلان برای جذب طارمی خبر داد و نوشت: میلان به شدت برای جذب یک مهاجم جدید تلاش می‌کند و به نظر می‌رسد مهدی طارمی مشخص‌ترین نام در حال حاضر باشد.

کد خبر: ۱۵۲۶۵۳
۱۰:۱۳ - ۲۴ تير ۱۴۰۲

طارمی - میلان به کجا رسید؟

دیدارنیوز: رسانه ایتالیایی از عزم باشگاه میلان برای جذب ستاره تیم ملی ایران خبر داد.

درخشش مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان در ترکیب پورتو باعث شده تا این بازیکن ایرانی مشتریان زیادی پیدا کند و از باشگاه‌های بزرگ اروپا پیشنهاد داشته باشد.

میلان، منچستر یونایتد و رم از جمله مشتریان بزرگ ستاره ایرانی به شمار می‌آیند. در جدیدترین خبر در این زمینه سایت «اسپورت مدیاست» ایتالیا در گزارشی از عزم میلان برای جذب طارمی خبر داد.

این رسانه ایتالیایی نوشت: میلان به شدت برای جذب یک مهاجم جدید تلاش می‌کند و به نظر می‌رسد مهدی طارمی مشخص‌ترین نام در حال حاضر باشد.

طارمی - میلان به کجا رسید؟

احساس استفانو پیولی سرمربی میلان این است که تنها تکیه بر اولیویه ژیرو برای فصل آینده کافی نخواهد بود و به زودی این بازیکن ۳۷ ساله هم خواهد شد.

مدیران روسونری بیش از هر چیز به سمت دو نام گرایش دارند: طارمی از پورتو و آلوارو موراتا از اتلتیکو مادرید که هر دو دارای مشخصات هجومی خوبی هستند.

میلان در مورد طارمی جدی است، اما حداقل ۲۰ میلیون یورو برای خروج این ایرانی از پورتو لازم است. علاوه بر این، اگر او به روسونری بپیوندد، میلان باید از ایده امضای قرارداد با ساموئل چوکوئزه صرف نظر کند، زیرا آخرین سهمیه غیر اتحادیه اروپا خواهد بود.

طارمی در سه فصل حضورش در پورتو ۸۰ گل برای تیم پرتغالی به ثمر رسانده است.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی