تیتر امروز

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی
دیدار در گفت‌وگو با رئیس انجمن حقوق اساسی ایران، انتشار نامه وزیر کشور در روزنامه اعتماد را بررسی می‌کند

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی

انتشار نامه محرمانه وزیرکشور در روزنامه اعتماد و اعلام جرم دادستانی علیه این روزنامه و آگاهی از جزییات این اتفاق، بهانه گفت‌وگوی دیدار با دکتر علی اکبر گرجی، رئیس انجمن حقوق اساسی ایران شد.
سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد
پا به پای اسلامی ندوشن از تورنتو تا شادیاخ؛ در سفر سیمرغ با فرزند ایران

سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد

پیکر محمدعلی ندوشن ما را به سفری دور در همین نزدیکی‌ها برد، برد به دور دست‌های تاریخ بلاخیز ایران، به خراسان. سفرنامه‌طور یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا را بخوانید.
زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار باسابقه و فعال سیاسی اصلاح طلب/ قسمت اول

زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان "خاتمی" است/ به هاشمی رفسنجانی می‌گفتند "وسط باز"

"احمد زیدآبادی" روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یکی دیگر از برنامه‌های اصل ۲۷ مهمان دیدارنیوز بود؛ این گفت‌وگو در دو قسمت منتشر خواهد شد.
برای اجرا در اواخر شهریورماه

هنرمندان اتیسم، سندروم دان و سی‌پی کنسرت برگزار می‌کنند

گروه «مهر و ما» متشکل از هنرمندان اتیسمی، سندروم دان و سی پی اواخر شهریور ماه سال جاری در قالب یک اجرای ویژه روی صحنه خواهد رفت.

کد خبر: ۱۵۱۴۴۹
۱۸:۰۲ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

هنرمندان اتیسم، سندروم دان و سی‌پی کنسرت برگزار می‌کنند

دیدارنیوز: گروه «مهر و ما» متشکل از هنرمندان اتیسمی، سندروم دان و سی‌پی اواخر شهریورماه سال جاری به صحنه می‌رود.

به نقل از روابط عمومی پروژه، گروه «مهر و ما» متشکل از هنرمندان اتیسمی، سندروم دان و سی پی اواخر شهریور ماه سال جاری در قالب یک اجرای ویژه به صحنه می‌رود.

عالم نتاج موسس گروه «مهر و ما» گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای برگزاری کنسرت در تهران هستیم که این کنسرت اواخر شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود.

موسس گروه «مهر و ما» در ادامه بیان کرد: این گروه ۳۰ تیر ماه سال گذشته در سالن شهناز خانه هنرمندان به صحنه رفت که این کنسرت با استقبال مخاطبان مواجه شد. هم‌اکنون اعضای گروه در حال تمرین هستند و قرار است با یک رپرتوار جدید به اجرای برنامه بپردازیم.

وی تاکید کرد: این هنرمندان از لحاظ آمادگی به حدی رسیده‌اند که فقط دو ماه برای هر کنسرت تمرین می‌کنند و هر روز که می‌گذرد بیشتر به توانایی‌های آن‌ها پی می‌بریم. این بچه‌ها واقعاً باهوش و هوشیار هستند و خیلی خوشحالیم که کنسرت‌های آن‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

نتاج در معرفی گروه اجرایی کنسرت خاطرنشان کرد: امیر شیرزادی، امیر محمد کمالی، بهنام جلالی، بهزاد جلالی، محمد زرینی خواه، امین حاجیان، میعاد عرب، مهدی رحم دل، بهاره فرشباف، داریوش چهار دلی، سمیرا آتشران، شادی شیخ محمدزاده، عطیه کتابچی، ماندانا صفوی، مریم قانعی، نازنین ایزد پناه، نرگس روشن اخگر، نسترن پور مقدم، نیلوفر روحانی اعضای گروه «مهر و ما» هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی