تیتر امروز

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد
گفت‌وگوی ویژه دیدارنیوز با مدیرعامل پیشین ایرنا

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد

عبدالله ناصری مدیرعامل پیشین ایرنا با وجود کسالت و مشکل تکلم و تحرک تحت بیماری ALS، با دیدار گفت‌وگویی انجام داده است که مطالعه آن را پیشنهاد می‌کنیم.
مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود
گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با فیلسوف و متفکر معاصر (قسمت اول)

مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود

استاد مصطفی ملکیان، فیلسوف و متفکر معاصر یکی دیگر از مهمانان ویژه فصل جدید برنامه اصل ۲۷ بود؛ گفت‌وگوی دیدار با او در دو قسمت منتشر خواهد شد؛ این گفت‌وگو را حتما ببینید.
سرویس‌های بهداشتی بین راهی، سیم کارت‌های بدون فیلتر و نصب
دیدار از دغدغه‌های وزارت در روز جهانی گردشگری گزارش می‌دهد

سرویس‌های بهداشتی بین راهی، سیم کارت‌های بدون فیلتر و نصب "ایتا" برای رونالدو!

تفاوت روز جهانی گردشگری در ایران با سایر کشور‌ها از زمین است تا آسمان؛ زیرا آن‌ها دغدغه سیم کارت بدون فیلتر با نصب ایتا و بله و سرویس‌های بهداشتی بین راهی ندارند!

انتقاد از واکنش دفتر حدادعادل؛ مگر سلام با «خاتمی» نیاز به بیانیه دارد؟

رضا موسوی، شاعر در پاسخ به بیانیه دفتر حدادعادل درباره دیدار حداد و محمد خاتمی در مراسم سالگرد مرحوم دعایی نوشت: عکس بالا که در سالگرد مرحوم دعایی گرفته شده گویای مطلب خاصی نیست با این حال دفتر حداد عادل بیانیه داده که تفسیر نکنید، این تصویر بیانگر رفتار اخلاقی دکتر است. بنده هم مانند بسیاری از بینندگان تا پیش از صدور بیانیه تصوری جز این نداشتم، اما پس از آن با خود گفتم مگر یک سلام و علیک ساده نیاز به بیانیه دارد. اتفاقا این است که اخلاقی نیست.

کد خبر: ۱۵۰۴۹۰
۱۰:۳۴ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

انتقاد از واکنش دفتر حدادعادل؛ مگر یک سلام با «خاتمی» نیاز به بیانیه دارد؟

دیدارنیوز: پس از دیدار حدادعادل با محمد خاتمی در مراسم سالگرد مرحوم دعایی، دفتر حدادعادل خیلی زود به عکس منتشر شده آنها واکنش نشان داد و نوشت که از عکس حداد با خاتمی نباید تفسیر سیاسی کرد و نباید از آن بهانه‌ای برای تسویه‌حساب‌های سیاسی ساخت.

دفتر حدادعادل در ادامه نوشته است: «پافشاری حدادعادل بر موضع انقلابی و سیاسی مستقل و روشن بر همگان معلوم است و در عین حال ایشان داشتن اختلافات سیاسی را مجوز بی‌اخلاقی نمی‌داند.»

رضا موسوی، شاعر در کانال تلگرامی خود در این باره نوشت: «عکس بالا که در سالگرد مرحوم دعایی گرفته شده گویای مطلب خاصی نیست با این حال دفتر حداد عادل بیانیه داده که تفسیر نکنید، این تصویر بیانگر رفتار اخلاقی دکتر است. بنده هم مانند بسیاری از بینندگان تا پیش از صدور بیانیه تصوری جز این نداشتم، اما پس از آن با خود گفتم مگر یک سلام و علیک ساده نیاز به بیانیه دارد. اتفاقاً این است که اخلاقی نیست.

سال ۸۶ برای بار چندم در مجلس رهبری قصیده‌ای انتقادی خواندم. این‌بار با ردیف "هیچ"؛ در مدح استاد مصفا که عذرش را از دانشگاه خواسته بودند. پس از قرائت شعر اندکی با آقای خامنه‌ای وارد بحث شدم و عرض کردم: ببخشید اگه زبون من تلخه. ایشان هم گفتند: نخیر، ما در این سال‌ها اینقدر سخن تلخ گفتیم و شنفتیم که این پیشش "هیچ" بود.

بعد از جلسه، ولی تنها ایستاده بودم که کسی صدایم زد. جناب حداد عادل بود که در حین رفتن گفت: آقای موسوی قهوه هم تلخه هم مفید. موفق باشید.

من البته سخن ایشان را تفسیر نکردم. با خود گفتم این برخورد بیانگر رفتار اخلاقی دکتر است. اما وقتی به منزل مرحوم مصفا رفتم و ماجرا را برایش شرح دادم استاد گفت: هر بلایی که بر سر من آمد زیر سر اوست.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی