تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...
تقی‌پور، عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور خبر داد

بیش از ۱۵۰۰ خیر ایرانی خارج از کشور به کمک خیرین داخلی آمدند

اشکان تقی پور، عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور با اشاره به اینکه بیش از ۱۵۰۰ خیر ایرانی خارج از کشور به کمک خیرین داخلی آمدند، گفت: خیرین ارشد خارج از کشور یک ماه در ایران حضور داشتند و از نزدیک در جریان اجرایی شدن پروژه‌ها قرار گرفتند.

کد خبر: ۱۵۰۰۹۶
۱۲:۵۰ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۲

بیش از ۱۵۰۰ خیر ایرانی خارج از کشور به کمک خیرین داخلی آمدند

دیدارنیوز: عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور از حضور بیش از ۱۵۰۰ خیر ایرانی خارج از کشور برای کمک به خیرین ایرانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار دیدار از این مجمع، اشکان تقی پور با اعلام این خبر افزود: پیش از این، موضوع حمایت خیرین خارج از کشور مغفور مانده بود، اما با کمک مجمع این مشکل حل شد.

مدیر عامل خیریه نیک‌گامان با اشاره به راه اندازی نمایندگی خیرین موسسه در کشور کانادا در اردیبهشت ماه سال جاری تاکید کرد: پیش از این این مجموعه هز خیرین موسسه در آمریکا فعال شده بودند البته مجوز تاسیس نمایندگی کانادا سه سال زمان برد.

مطلب مرتبط:

رئیس مجمع خیرین کشور: مجمع برای نظام و میهن کارایی دارد

فرماندار مشهد: فضای آموزشی در مشهد بحرانی است

او فعال شدن دفاتر نمایندگی خیریه در کشور‌های آمریکا و کانادا را الگوی خوبی برای توسعه این بخش دانست و گفت: موضوعی که باید در این میان به آن توجه داشته باشید این است که خیرین خارج از کشور به سبب حمایت‌های مالی خیریه مالیات کمتری را پرداخت می‌کنند.

به گفته تقی پور خیرین در ۳ سال گذشته بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان برای پروژه‌های داخلی کمک کردند.

مدیر عامل خیریه نیک‌گامان تاکید کرد: خیرین ارشد خارج از کشور یک ماه در ایران حضور داشتند و از نزدیک در جریان اجرایی شدن پروژه‌ها قرار گرفتند و این موضوع سبب شد که حالا ان‌ها در نقش مبلغ می‌توانند کمک بیشتری را برای اجرای توسعه پروژه‌ها از سایر خیرین جذب کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی