تیتر امروز

دربی ۱۰۱؛ فحاشی استقلالی‌ها به بیرانوند! +ویدیو
آخر هیـ"جام"!

دربی ۱۰۱؛ فحاشی استقلالی‌ها به بیرانوند! +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.
آرزوی من ماندن در استقلال است، اما تا الان خبر جدیدی نیست

ساپینتو: چرا بازیکنی که ۳ امتیاز را از ما گرفت هفته بعد به سپاهان رفت؟

ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم استقلال در آستانه دیدار حساس با نساجی مازندران در نیمه نهیی جام حذفی فوتبال ایران با اشاره به اینکه شرایط‌ تیمش فاجعه‌آمیز است، خطاب به سرمربی سپاهان گفت: مورایس باید توضیح می‌داد چرا بازیکنی که ۳ امتیاز را از ما گرفت هفته بعد به سپاهان رفت. تاکنون در فوتبال ندیده بودم بازیکنی آن اشتباه بزرگ را (برابر سپاهان) انجام دهد و هفته بعد به آن تیم برود!

کد خبر: ۱۵۰۰۵۵
۲۰:۰۶ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۲

ساپینتو: چرا بازیکنی که ۳ امتیاز را از ما گرفت هفته بعد به سپاهان رفت؟

دیدارنیوز: سرمربی تیم فوتبال استقلال اوضاع مالی این تیم را فاجعه‌آمیز خواند و تأکید کرد، آبی‌پوشان با این وجود دنبال پیروزی در بازی فردا مقابل نساجی هستند.

ریکاردو ساپینتو در نشست خبری پیش از دیدار تیم استقلال مقابل نساجی مازندران در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، اظهار داشت: نساجی تیمی است که خوب آن را می‌شناسیم. ما چهار بار با نساجی بازی کرده‌ایم و باید بگویم تیمی است که تاریخچه خوبی در جام حذفی دارد. باید با تمام ظرفیت و تمرکز کافی حریف‌مان را شکست دهیم.

در دیدار مقابل نساجی مهم است که زودتر گل بزنیم

وی در مورد اینکه نساجی فصل گذشته استقلال را حذف کرده بود و سرمربی اسپانیایی این تیم اعلام کرده با این دیدگاه می‌خواهند دوباره برنده شوند، گفت: من سرمربی جوان اسپانیایی این تیم را دیده‌ام. به نظرم تفاوتی بین او و مربیان قبلی هست. سیستم‌شان یکی است، ولی صبر می‌کنند تا از ضدحمله استفاده کنند. آن‌ها بیشتر دفاعی بازی و روی ضدحمله حریفان‌شان را غافلگیر می‌کنند. شاید آن‌ها فردا سیستم‌شان را تغییر دهند و شاید با پنج بازیکن در خط میانی بازی کنند. ما برای هر دو حالت آماده هستیم، اما همانطور که گفتم نساجی تیمی خوب، با بازیکنان باتجربه است و می‌خواهد مثل ما به فینال برسد. امیدوارم با شرایط و کیفیت دو بازی قبلی بتوانیم ادامه دهیم. باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن گل بزنیم. مقابل نساجی مهم است که زودتر گل بزنیم. این نگاه را داریم که نساجی تیم سختی است و بیشتر روی کار دفاعی تمرکز دارد. بنابراین، باید خیلی سریع بازی کنیم و کاری را که می‌خواهیم، زودتر تمام کنیم.

مورایس باید توضیح می‌داد چرا بازیکنی که ۳ امتیاز را از ما گرفت هفته بعد به سپاهان رفت!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات ژوزه مورایس سرمربی سپاهان که ابراز امیدواری کرده بود استقلال با او قهرمان جام حذفی شود، تصریح کرد: من رابطه خوبی با ایشان دارم. قبل از این موضوع، موضوع سیاوش یزدانی بود. من کمی ناراحت بودم که داخل و بیرون زمین چه اتفاقی افتاد. پس از آن دیگر صحبت نکردیم. انتظار داشتم طبق رسمی که در پرتغال داریم با من تماس می‌گرفت و توضیح می‌داد چه اتفاقی افتاد. تاکنون در فوتبال ندیده بودم بازیکنی آن اشتباه بزرگ را (برابر سپاهان) انجام دهد و هفته بعد به آن تیم برود! البته برای من خوب شد، چون تیم من پس از آن خوب شد. انتظار داشتم ژوزه با من تماس بگیرد، ولی این کار را نکرد. شاید یک روزی این کار را بکند و درباره این شرایط عجیب و غریب صحبت کند. او باید در این رابطه تحقیق می‌کرد، اما هر کسی مسئول رفتار خودش است. شاید او یک روزی به من توضیح بدهد. ما پس از این اتفاق صحبتی نکردیم و فکر کنم باید توضیح دهد، چرا بازیکنی که سه امتیاز را در بازی با سپاهان از ما گرفت، هفته بعد به همان تیم رفت. من هیچ وقت بازیکنی از آن تیمی نمی‌آورم که بازیکنانش چنین کاری کرده باشد. من اینجوری هستم.

سرمربی استقلال نگران اعتمادبه‌نفس کاذب شاگردانش نیست

ساپینتو با این سؤال روبه‌رو شد که استقلال هفته گذشته تراکتور تبریز را مشابه دیدار با هوادار شکست داد و آیا نگران نیست بازیکنانش با اعتمادبه‌نفس کاذب به میدان بروند، گفت: خیر!

ساپینتو: چرا بازیکنی که ۳ امتیاز را از ما گرفت هفته بعد به سپاهان رفت؟

شرایط ما فاجعه‌آمیز است، اما بدون پول می‌بریم!

وی در مورد اینکه آیا مدیران استقلال در آستانه بازی‌های جام حذفی پرداختی به بازیکنان و مربیان داشته‌اند یا نه، خاطر نشان کرد: شما همیشه همین سؤال را می‌پرسید! می‌دانید شرایط ما فاجعه‌آمیز است. درباره مسائل مالی سؤالی نپرسید. ماساژورها، کادر پزشکی، بازیکنان و ... خیلی وقت است پول نگرفته‌اند. ما بدون پول مقابل نساجی بازی می‌کنیم و می‌خواهیم بدون پول هم ببریم.

فعلاً تمرکزم روی بازی با نساجی است

سرمربی تیم فوتبال استقلال با سؤال تکراری دیگری از جمله تقابل با پرسپولیس در فینال روبه‌رو شد و اظهار داشت: اول می‌خواهیم درباره نساجی صحبت کنیم و در حال حاضر تمرکزم روی این بازی است.

ساپینتو در واکنش به اظهارنظر برخی کارشناسان داوری مبنی بر اینکه استقلال بیشترین ضربه را از داوری خورده است و آیا برای بازی فردا نگران داوری نیست، تأکید کرد: امیدوارم این اتفاق نیفتد.

آرزوی من ماندن در استقلال است، اما تا الان خبر جدیدی نیست

وی درباره اینکه هواداران استقلال امیدوار به ماندن او هستند و آیا می‌تواند به آن‌ها قول بدهد که قراردادش را تمدید کند، گفت: این آرزوی من است، ولی تا الان خبر جدیدی نبوده است.

تبریک نگفتن ساپینتو به باشگاه پرسپولیس و انتقاد‌هایی که این موضوع دنبال داشت، سوژه پرسش دیگر خبرنگاران از سرمربی استقلال بود که وی در پاسخ یادآور شد: من صحبت‌هایم را در زمان خودش انجام داده‌ام.

برای تمدید قراردادم هر روز یک شایعه می‌سازند!

ساپینتو در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود یکی از شروطش برای تمدید قرارداد با استقلال حفظ مهدی قایدی و محمد محبی بوده است، خاطر نشان کرد: هر روز یک شایعه می‌سازند! من چه چیزی می‌توانم بگویم؟ الان همه متمرکز برای شکست نساجی مازندران هستیم. این مهمترین نکته است.

به خاطر میرزایی بازی فردا را می‌بریم

وی راجع به آخرین وضعیت مصدومان تیمش تصریح کرد: میرزایی دیگر نمی‌تواند بازی کند، ولی احتمال دارد کوین (یامگا) بازی کند. همه می‌خواهند برد بازی با نساجی را به این دو بازیکن تقدیم کنند. رضا (میرزایی) بازیکن خوبی است و به خاطر او بازی را می‌بریم.

امیدوارم فردا نیاز به ضربات پنالتی نباشد

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره برنامه تیمش برای کشیدن بازی به ضربات پنالتی عنوان کرد: بله تمرین داشتیم. امیدوارم نیاز به ضربات پنالتی نباشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی