تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
مدیرعامل هلال احمر اردبیل خبر داد

اعزام ۲ تیم برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان سراب

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از اعزام ۲ تیم عملیاتی این جمعیت به آذربایجان شرقی و امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی این استان خبر داد.

کد خبر: ۱۴۹۹۹۴
۰۸:۳۷ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۲

اعزام ۲ تیم هلال‌احمر اردبیل برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان سراب

دیدارنیوز: حمید قویدل شامگاه یکم خرداد گفت: در پی زلزله ۴/۹ ریشتری که در شهر سراب آذربایجان شرقی اتفاق افتاد ۲ تیم عملیاتی متشکل از ۵ نفر با ۲ دستگاه خودروی امدادی در قالب تیم های ارزیاب و پشتیبان با تجهیزات کامل جهت امدادرسانی احتمالی به حادثه دیدگان اعزام شدند.

این مسئول افزود: ۱۰ شعبه شهرستان های تابعه، ۱۳ پایگاه امداد و نجات بین شهری و تیم های پشتیبانی استان در آمادگی کامل برای امدادرسانی به سر می برند.

وی اضافه کرد: در لحظات اولیه زلزله به کلیه عوامل امدادی استان و شعب تابعه آماده باش داده شده بود تا در صورت نیاز به یاری زلزله زدگان بشتابیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر استان اردبیل برای هر گونه ارایه خدمات امدادی، ارسال تجهیزات و اقلام امدادی مورد نیاز برای آسیب دیدگان احتمالی ناشی از زلزله در آمادگی کامل به سر می برند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی