تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
پس از شکست در رده‌بندی رقم خورد

ناکامی آسیایی «شهداب»

تیم پرستاره شهداب یزد نماینده ایران در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا، پس از شکست در نیمه نهایی و عدم صعود به فینال، در دیدار رده‌بندی هم مغلوب پلیس قطر شد تا ناکامی آسیایی این تیم کامل شود.

کد خبر: ۱۴۹۹۲۳
۱۹:۳۶ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

ناکامی آسیایی «شهداب»

دیدارنیوز: تیم والیبال شهداب ایران با واگذاری نتیجه مسابقه برابر پلیس قطر به مقام چهارمی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا ۲۰۲۳ اکتفا کرد.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، آخرین روز رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا امروز (یکشنبه ۳۱ اردیبهشت) با هشت دیدار در منامه پیگیری می‌شود.

در دیدار رده‌بندی و برای مشخص شدن تیم‌های سوم و چهارم، دو تیم شهداب ایران و پلیس قطر از ساعت ۱۷:۱۰ به مصاف هم رفتند که نماینده قطر سه بر یک به پیروزی رسید و در جایگاه سوم این مسابقات قرار گرفت.

مهدی مهدوی، یونس قلیچ نیازی، شهروز همایونفرمنش، محمد صادقی، محمد، ولی زاده و رضا عابدینی ترکیب شروع کننده تیم شهداب ایران بودند و مهدی مرندی به عنوان لیبرو در ترکیب حضور داشت.

در تیم پلیس قطر هم هریستوف گئورگیف، نبیل بلال، افه بایرام، اولیور ونو، جان چیپو و واسیچ ترکیب آغاز کننده بازی را تشکیل دادند و ابوی لیبروی تیم بود.

دیداری که در ست نخست با پیروزی ۲۶ بر ۲۴ شهدابی‌ها به پایان رسید، اما در ست‌های دوم و سوم پلیس قطر با نتایج ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۰ بازی را به نفع خود تمام کرد تا انگیزه بیشتری برای پیروزی در ست چهارم داشته باشد و در نهایت ست چهارم مسابقه را نیز با امتیاز ۲۵ بر ۱۹ به پایان رساند تا پیروز نهایی میدان باشد.

چونگ سی زی لای سدریک از کشور هنگ کنگ به عنوان داور اول و جیراساک از تایلند به عنوان داور دوم، قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

شهداب ایران در مرحله مقدماتی موفق به شکست گاز جنوب عراق، کام ایر افغانستان و تایچونگ بانک چین‌تایپه شده بود تا به عنوان تیم صدرنشین گروه راهی مرحله دوم مسابقات شود. نماینده ایران در مرحله دوم با پیروزی مقابل اسپورتینگ کویت و شکست برابر پلیس قطر حریف سانتوری ژاپن در نیمه نهایی شد و با شکست برابر نماینده ژاپن راهی دیدار رده‌بندی شد.

شهدابی‌ها سال گذشته و در نخستین حضور خود در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا موفق به کسب مدال برنز و مقام سومی شدند.

از دقایقی دیگر تیم‌های سانتوری ژاپن و جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی اندونزی در دیدار نهایی این رقابت‌ها برای مقام قهرمانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی