تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

صحرایی؛ گزینه دولت برای آموزش و پرورش؟

پس از کنار رفتن یوسف نوری از وزارت آموزش و پرورش، این وزارتخانه مهم کشورمان در حال حاضر با سرپرستی رضا مراد صحرایی اداره می‌شود. یک رسانه امروز از رضا مراد صحرایی به عنوان گزینه نهایی دولت سیزدهم برای تصدی وزارت آموزش و پرورش خبر داده است.

کد خبر: ۱۴۹۸۹۷
۱۳:۱۱ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

صحرایی؛ گزینه دولت برای آموزش و پرورش؟

دیدارنیوز: رضا مراد صحرایی به‌زودی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی خواهد شد.

تسنیم نوشت: «رضا مراد صحرایی سرپرست فعلی وزارت آموزش و پرورش به‌زودی به‌عنوان گزینه نهایی دولت برای تصدی این وزارتخانه به مجلس معرفی خواهد شد.

صحرایی متولد ۱۳۵۵ بوده و دارای مدرک دکتری زبان‌شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی و استاد تمام این دانشگاه است که از اردیبهشت سال گذشته به‌عنوان رئیس دانشگاه فرهنگیان انتخاب شده است.

«یوسف نوری» وزیر سایق آموزش و پرورش ۱۴ فروردین‌ماه استعفا داد. بعد از ماجرای تأخیر در پرداخت حقوق معلمان در روز‌های پایانی سال ۱۴۰۱، انتقادات زیادی علیه نوری به وجود آمده بود که رئیس‌جمهور به معاون اول خود دستور داد موضوع را بررسی و مقصر را شناسایی و معرفی کند. مخبر بعد از بررسی به رئیسی گزارش داد مقصر اصلی در این زمینه وزارت آموزش و پرورش بوده است و نوری هم استعفا داد و این استعفا مورد پذیرش رئیسی قرار گرفت.»

مطلب مرتبط:

نماینده مجلس: «رئیسی» نباید اختیار خود را به فرد دیگری بسپارد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی