تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...
در جلسه فوق‌العاده هیئت دولت برای نهایی کردن لایحه برنامه هفتم توسعه مطرح شد

رئیسی: برنامه هفتم، سند هویتی دولت برای تحول پنج‌ساله است

ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری با بیان اینکه لایحه برنامه هفتم توسعه با نظر موافق رئیس مجلس بعد از انتخاب هیئت رئیسه به مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌شود، گفت: برنامه هفتم، سند هویتی دولت برای تحول پنج‌ساله است.

کد خبر: ۱۴۹۸۵۴
۲۱:۵۱ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲

رئیسی: برنامه هفتم، سند هویتی دولت برای تحول پنج‌ساله است

دیدارنیوز: رئیس جمهور برنامه هفتم توسعه را سند هویت نگاه دولت برای تحول در پنج سال آینده ذیل سیاست‌های ۲۶ گانه ابلاغی مقام معظم رهبری عنوان کرد.

سید ابراهیم رئیسی در جلسه فوق‌العاده هیئت دولت که بعد از ظهر امروز شنبه به منظور بررسی نهایی و تصویب برنامه پنج‌ساله هفتم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی برخی دستگاه‌ها و افراد، به ویژه میرکاظمی رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه و همکارانش در تدوین این برنامه، آن را سند هویت نگاه دولت برای تحول در پنج سال آینده ذیل سیاست‌های ۲۶ گانه ابلاغی مقام معظم رهبری توصیف کرد.

رئیس جمهور از همه وزرا خواست با حساسیت لازم و اهتمام ویژه نظرات اصلاحی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه دهند، تا این سند مهم پس از جمع‌بندی و تصویب نهایی در دولت، با توجه به نظر موافق رئیس مجلس، بعد از انتخاب هیئت رئیسه، تقدیم مجلس شورای اسلامی شود و تأخیری در این زمینه به وجود نیاید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی