تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...
کارگران عسلویه نان شب ندارند اما ......

مدیر عاملی که از جیب کارگران عسلویه بذل و بخشش می‌کند!

محمدحسین متجلی مدیر عامل نفت و گاز پارس، از جیب کارگران عسلویه برای نزدیکانش خاصه خرجی می‌کند.

کد خبر: ۱۴۹۸۳۶
۱۸:۱۱ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲

مدیر عاملی که جیب کارگران عسلویه بذل و بخشش می‌کند!

 

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: گزارش‌هایی از بذل و بخشش مدیرعامل نفت و گاز پارس از جیب کارگران عسلویه برای نور چشمی‌هایش به دیدارنیوز رسیده است.

کارگران علسویه بار اصلی ساخت فاز ۱۴ پارس جنوبی را بر دوش کشیدند، اما پاداشش به تقوی نور چشمی مدیرعامل نفت و گاز پارس رسید.

بر اساس اسناد و گزارش‌های دریافتی، متجلی برای انجام وظیفه ذاتی "محمد حامد تقوی"، مدیر روابط عمومی نفت و گاز پارس، در پوشش برنامه افتتاح فاز ۱۴ پارس جنوبی هدیه‌ای لاکچری و خارج از عرف برای او و خانواده اش در نظر گرفته است.

هدیه سفر به کیش (هتل شایان) که ۳۶۲/۶۰۰/۰۰۰ میلیون ریال برای بیت المال و جیب کارگر‌ان هزینه دارد. این در حالی است که کارگران عسلویه در شرایط سخت کاری و آب و هوایی، از حداقل امکانات و حقوق برخورد دار هستند و گاهی به صورت اقماری چندین روز از دیدن خانواده و محیط‌های شهری دور هستند و در بیابان و دریا در حال خدمت می‌باشند و این تبعیض و اقدام خارج از عرف در حالی رخ داده که نهاد‌های نظارتی کمترین واکنش و توجه‌ای نسبت به بذل و بخشش‌های متجلی داشته‌اند.

مدیر عاملی که جیب کارگران عسلویه بذل و بخشش می‌کند!

مدیر عاملی که از جیب کارگران عسلویه بذل و بخشش می‌کند!

به گزارش دیدار؛ مواردی دیگر از هزینه‌های نجومی از جیب شرکت ملی نفت ایران برای آقای متجلی هزینه می‌شود، نیز وجود دارد، که به محض تکمیل اطلاعات به نظر همگان خواهد رسید. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی