تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...
رادان، فرمانده فراجا اعلام کرد

سالی سخت در انتظار سارقان و قاچاقچیان

احمدرضا رادان، فرمانده انتظامی کشور با بیان اینکه امسال، سال سختی برای سارقان و قاچاقچیان خواهد بود، گفت: آمار سرقت وقتی کاهشی می‌شود که برنامه مبارزه‌مان به مهار تورم و رشد تولید کمک کند.

کد خبر: ۱۴۹۶۴۴
۲۰:۱۲ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲

سالی سخت در انتظار سارقان و قاچاقچیان

دیدارنیوز: فرمانده فراجا گفت: امسال، سال سختی برای سارقان و قاچاقچیان خواهد بود و در این راستا برنامه‌های مفصلی داریم.

سردار احمدرضا رادان، فرمانده انتظامی کشور در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه یکی از برنامه‌های شما در بدو فعالیت به عنوان فرمانده فراجا، مبارزه با سرقت بود، طرحی که به صورت آزمایشی، در ۷ استان از جمله تهران اجرا شد؛ دستاورد این طرح را تا امروز چطور ارزیابی می‌کنید؟ آمار سرقت کاهش داشته است؟ اظهار داشت: آمار وقتی کاهشی می‌شود که برنامه مبارزه‌مان به مهار تورم و رشد تولید کمک کند.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان باید در سایه امنیت جنس‌شان را تولید کنند، گفت: امسال، سال سختی برای سارقان و قاچاقچیان خواهد بود و با تمام قوت مبارزه را ادامه خواهیم داد.

فرمانده فراجا با اشاره به اینکه امسال نیرو‌های انتظامی و مرزبانی با هم هم‌قسم شده و برنامه‌های مفصلی برای مبارزه با سرقت و قاچاقچیان داریم، تصریح کرد: با کاهش آمار سرقت و انسداد مرزها، قول‌مان عملی‌تر خواهد شد.

مطلب مرتبط:

انتشار کاریکاتور سردار رادان؛ کیفرخواست مدیرمسوول همشهری صادر شد

فخاری: فشار آوردن در خردترین جنبه‌های زندگی با نافرمانی روبرو می‌شود

رئیسی: پلیس باید با مردم مهرورزی کند

کدیور خطاب به سردار رادان؛ بر اساس کدام ماده قانونی با بی‌حجابی در خودرو برخورد می‌کنید؟

رادان مبارزه قاطعانه با سارقان و دستگیری آنان را جزو برنامه‌های اولویت‌دار پلیس در سال‌جاری عنوان کرد و افزود: برخورد پلیس با سارقان شدید و بازدارنده خواهد بود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی