تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

ماجرای بی‌پایان قیمت خودروهای مونتاژی!

پس از اعلام قیمت خودروهای سایپا و ایران خودرو بحث درباره قیمت خودروهای مونتاژی چند روزی است که مدام تکرار می‌شود و به گفته سخنگوی شورای رقابت قیمت مصوب خودرو‌های مونتاژی تغییر نمی‌کند.

کد خبر: ۱۴۹۵۱۰
۱۸:۴۲ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲

ماجرای بی‌پایان قیمت خودروهای مونتاژی!

دیدارنیوز: سخنگوی شورای رقابت بر این نکته تاکید کرد که قیمت مصوب خودرو‌های مونتاژی تغییر نخواهد کرد.

اسماعیل شجاعی در گفتگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه شورای رقبات قصد ندارد قیمت خودرو‌های مونتاژی را تغییر دهد، اظهار کرد: اعضای شورای رقابت روی همان قیمت‌هایی که مصوب کرده‌اند ایستادگی خواهند کرد. از مصاحبه من درمورد احتمال تغییر قیمت خودرو‌های مونتاژی بد برداشت شده است.

وی ادامه داد: منظور من این بود که قیمت‌هایی که مصوب شده دائمی نخواهد بود، اما به طور کلی مصوبه شورای رقابت درمورد خودرو‌های مونتاژی برقرار خواهد بود. این موضوع را به وزارت صمت هم ابلاغ شده است و باید اجرا شود.

سخنگوی شورای رقابت درمورد سایر خودرو‌های مونتاژی که قیمت آن‌ها اعلام نشده است نیز اظهار کرد: سازمان حمایت باید قیمت‌ها را به کارگروه بیاورد تا مورد بررسی قرار بگیرد که هنوز این اتفاق رخ نداده است.

بر اساس این گزارش، قیمت خودرو‌های مونتاژی شنبه هفته قبل توسط شوای رقابت مصوب و با واکنش وزارت صمت روبه‌رو شد، پس از آن اظهارات متفاوتی از سوی شورای رقابت منتشر شد که این شائبه را ایجاد کرد که قرار است قیمت این خودرو‌ها تغییر کند؛ موضوعی که در نهایت توسط سخنگوی این شورا تکذیب شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی