تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

عمل جراحی هافبک تاثیرگذار استقلال

در حالی که تنها یک هفته تا پایان لیگ برتر فوتبال ایران باقی مانده، باشگاه استقلال دقایقی پیش از عمل جراحی روزبه چشمی، هافبک تاثیرگذار خود خبر داد.

کد خبر: ۱۴۹۴۸۷
۱۳:۰۶ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲

عمل جراحی هافبک تاثیرگذار استقلال

دیدارنیوز: با اعلام باشگاه استقلال، هافبک آبی‌پوشان که تحت عمل جراحی قرار گرفته است، به‌زودی به تمرینات این تیم بازمی‌گردد.

به نقل از رسانه باشگاه استقلال، روزبه چشمی که در بازی هفته گذشته مقابل صنعت نفت آبادان، دچار دررفتگی و آسیب یکی از رباط‌های دست شده بود، پس از جااندازی دررفتگی، با تصمیم کادر پزشکی استقلال نیازمند ترمیم رباط دست بود که تحت عمل جراحی سرپایی دست قرار گرفت و به‌زودی به تمرینات استقلال باز می‌گردد.

به گزارش دیدارنیوز، استقلال پس از پیروزی برابر مس در رفسنجان جایگاه سومی خود را در جدول قطعی کرد و دیدار هفته سی‌ام این تیم و تراکتور تشریفاتی خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی