تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

«قایدی»؛ می‌رود یا می‌ماند؟

طبق شنیده‌ها، مهدی قایدی به دلیل حضور ناموفقی که در فوتبال امارات داشته بیشتر تمایل به ماندن در استقلال دارد تا این که دوباره خارج از ایران فوتبال بازی کند.

کد خبر: ۱۴۹۳۵۷
۱۰:۲۱ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲

«قایدی»؛ می‌رود یا می‌ماند؟

دیدارنیوز: قرارداد مهدی قایدی با استقلال به صورت قرضی است و با اتمام لیگ این بازیکن باید از جمع آبی‌ها جدا شود.

مهدی قایدی به صورت قرضی از تیم شباب الاهلی امارات به استقلال بازگشت تا با اتمام فصل احتمال جدایی و حضور دوباره او در فوتبال امارات وجود داشته باشد.

از این رو حجت کریمی به دنبال مذاکره با باشگاه اماراتی است تا شرایط برای حضور قایدی طی فصل آینده هم در استقلال مهیا باشد. طبق شنیده‌ها قایدی به دلیل حضور ناموفقی که در فوتبال امارات داشته بیشتر تمایل به ماندن در استقلال دارد تا این که دوباره خارج از ایران فوتبال بازی کند.

در این شرایط اگر استقلال و شباب الاهلی امارات به توافق‌های مالی دست پیدا کنند، قایدی برای فصل آینده هم در جمع آبی‌ها حضور خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی