تیتر امروز

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ واکنش ترامپ به حمله ایران با طعنه به بایدن
تهران در واکنش به شهادت فرماندهان سپاه در سوریه انتقام می‌گیرد

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ واکنش ترامپ به حمله ایران با طعنه به بایدن

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران می‌خواهد به این حمله واکنش نشان دهد و تل‌آویو را «تنبیه» کند.
همکاری ایران و آژانس اخیرا شتاب بیشتری گرفته است

بورل: در تماس با امیرعبداللهیان اعدام «حبیب چعب» را محکوم کردم و خواستم «شارمهد» اعدام نشود

«جوزپ بورل»، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره رایزنی تلفنی خود با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران در توئیتی نوشت: در تماس با امیرعبداللهیان، اعدام «حبیب چعب»، تبعه سوئدی ـ ایرانی‌تبار را به شدت محکوم کردم و از ایران خواستم «جمشید شارمهد» تبعه آلمانی ـ ایرانی را اعدام نکند.

کد خبر: ۱۴۹۲۶۷
۱۷:۱۴ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲

دیدارنیوز: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره محتوای رایزنی تلفنی خود با وزیر امور خارجه ایران نوشت: ما همچنین در مورد همکاری ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که اخیراً شتاب بیشتری گرفته است صحبت کردیم.

«جوزپ بورل»، در خصوص رایزنی تلفنی خود با وزیر امور خارجه ایران در توئیتی نوشت: در تماس با امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران، اعدام «حبیب چعب»، تبعه سوئدی ـ ایرانی‌تبار را به شدت محکوم کردم و از ایران خواستم «جمشید شارمهد» تبعه آلمانی ـ ایرانی را اعدام نکند.

وی همچنین در خصوص روابط ایران و آژانس نوشت: ما همچنین در مورد همکاری ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که اخیراً شتاب بیشتری گرفته است صحبت کردیم. من تأکید کردم که ایران باید به این کار ادامه دهد.

بورل همچنین مدعی شد که ایران به حمایت از جنگ روسیه علیه اوکراین پایان دهد و از ابزارسازی اتباع اتحادیه اروپا دست بردارد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی