تیتر امروز

رئیس‌جمهور و هیات همراه به شهادت رسیدند/ علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه شد
سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی در آذربایجان شرقی (بروزرسانی می‌شود)

رئیس‌جمهور و هیات همراه به شهادت رسیدند/ علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه شد

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد خبر داد. متاسفانه ابراهیم رئیسی...
اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)
از چشم جهان (۱۵۰)

اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)

تازه‌ترین بسته حمایتی در حوزه امنیت ملی آمریکا در قبال اوکراین، که در آوریل امسال تصویب شد، به دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اجازه می‌دهد، برای ادامه حمایت از اوکراین علیه تجاوز روسیه، به تولید...
همکاری ایران و آژانس اخیرا شتاب بیشتری گرفته است

بورل: در تماس با امیرعبداللهیان اعدام «حبیب چعب» را محکوم کردم و خواستم «شارمهد» اعدام نشود

«جوزپ بورل»، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره رایزنی تلفنی خود با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران در توئیتی نوشت: در تماس با امیرعبداللهیان، اعدام «حبیب چعب»، تبعه سوئدی ـ ایرانی‌تبار را به شدت محکوم کردم و از ایران خواستم «جمشید شارمهد» تبعه آلمانی ـ ایرانی را اعدام نکند.

کد خبر: ۱۴۹۲۶۷
۱۷:۱۴ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲

دیدارنیوز: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره محتوای رایزنی تلفنی خود با وزیر امور خارجه ایران نوشت: ما همچنین در مورد همکاری ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که اخیراً شتاب بیشتری گرفته است صحبت کردیم.

«جوزپ بورل»، در خصوص رایزنی تلفنی خود با وزیر امور خارجه ایران در توئیتی نوشت: در تماس با امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران، اعدام «حبیب چعب»، تبعه سوئدی ـ ایرانی‌تبار را به شدت محکوم کردم و از ایران خواستم «جمشید شارمهد» تبعه آلمانی ـ ایرانی را اعدام نکند.

وی همچنین در خصوص روابط ایران و آژانس نوشت: ما همچنین در مورد همکاری ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که اخیراً شتاب بیشتری گرفته است صحبت کردیم. من تأکید کردم که ایران باید به این کار ادامه دهد.

بورل همچنین مدعی شد که ایران به حمایت از جنگ روسیه علیه اوکراین پایان دهد و از ابزارسازی اتباع اتحادیه اروپا دست بردارد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی