تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

هشدار به تهرانی‌ها؛ احتمال رعد و برق و باد شدید

حامد یزدی مهر، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نسبت به احتمال وقوع رعد برق و وزش باد شدید هشدار داد و گفت: طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی برابر سامانه اول وزش باد شدید و گرد و خاک، احتمال وقوع تندباد‌های لحظه‌ای و خیزش موقت گرد و خاک به ویژه در ساعات بعد از ظهر مورد انتظار است.

کد خبر: ۱۴۹۲۱۸
۱۸:۱۹ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲

هشدار به تهرانی‌ها؛ احتمال رعد و برق و باد شدید

دیدارنیوز: مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نسبت به احتمال وقوع رعد برق و وزش باد شدید در این استان هشدار داد.

حامد یزدی مهر عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی در خصوص احتمال فعالیت دو سامانه طی فردا دوشنبه ۱۸ اردیبهشت تاچهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه در استان تهران به ویژه مرکز و نیمه جنوبی استان، اظهار کرد: در حال حاضر هشدار زرد سازمان هواشناسی در مورد احتمال وزش شدید باد و وقوع رعد و برق در نقاط مختلفی از تهران صادر شده و در همین راستا نیز هشدار‌های لازم به دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران ابلاغ شده است.

یزدی مهر با بیان اینکه مدیریت بحران در آماده‌باش کامل قرار دارد، گفت: طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی برابر سامانه اول وزش باد شدید و گرد و خاک، احتمال وقوع تندباد‌های لحظه‌ای و خیزش موقت گرد و خاک به ویژه در ساعات بعد از ظهر مورد انتظار است و در همین راستا به مردم ساکنین منطقه مذکور در خصوص وقوع این سامانه هشدار می‌دهیم تا تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به فعالیت سامانه دوم نیز افزود: این سامانه برای روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه همراه با وقوع رگبار و رعد و برق برای مناطق نیمه شمالی و ارتفاعات و برای روز سه شنبه ۱۹ و چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه برای سراسر استان تهران پیش‌بینی شده است و توصیه اکید مدیریت بحران عدم صعود به ارتفاعات توسط کوهنوردان حرفه‌ای و آماتور است.

وی گفت: به مردم توصیه می‌شود از قرار گرفتن در زیر تابلو‌های تبلیغاتی و پارک خودرو کنار درختان و ساختمان‌های نیمه کاره خودداری کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی