تیتر امروز

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه های خود میزبان یکی از چهره های جنجالی دوران انتخابات ریاست جمهوری بود. محمد فاضلی در این گفت و گو حرف هایی تازه زد که می توانید ببینید و بخوانید.
هاکی روی یخ

صعود زنان ایران به فینال قهرمانی آسیا

ملی پوشان هاکی روی یخ کشورمان در پنجمین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا مقابل تیم سنگاپور هم به پیروزی رسیدند و فینالیست شدند.

کد خبر: ۱۴۹۱۶۲
۲۰:۵۰ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۲

صعود زنان ایران به فینال قهرمانی آسیا

دیدارنیوز: تیم ملی هاکی روی یخ زنان ایران با پیروزی سه بر صفر مقابل سنگاپور به فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا صعود کرد.

تیم ملی هاکی روی یخ در نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا شنبه، ۱۶ اردیبهشت به مصاف تیم سنگاپور رفت و با پیروزی در این دیدار به فینال رقابت‌ها صعود کرد.

ملی‌پوشان ایران در این دیدار سه بر صفر سنگاپور را شکست دادند و یکشنبه، ۱۷ اردیبهشت ماه در دیدار پایانی و فینال به مصاف تایلند می‌روند.

اعظم سنایی، الهام مدیردهقان، نگار خرم، فاطمه اسماعیلی، زهرا رضایی، حدیث خلج، یگانه بهرامی، آذین قارونی، هلیا سوهانی، فاطمه شاهسوند، نگار ارجمند، حدیثه پورهاشمی، شبنم‌عرب، عسل حیدری، دیانا فرزام‌نیا، دیبا فرزام‌نیا، هدیه آقایی، فاطمه آقایی، زهرا قاسمی و آرزو ایزدی بازیکنان ایران در این دوره از رقابت‌ها هستند.

فرزاد هوشیدری و اعظم سنایی سرمربی و مربی تیم ملی و اوویس حسن‌زاده نیز به عنوان مدیر، تیم ملی کاروان اعزامی را همراهی می‌کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی