تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...
هاکی روی یخ

صعود زنان ایران به فینال قهرمانی آسیا

ملی پوشان هاکی روی یخ کشورمان در پنجمین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا مقابل تیم سنگاپور هم به پیروزی رسیدند و فینالیست شدند.

کد خبر: ۱۴۹۱۶۲
۲۰:۵۰ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۲

صعود زنان ایران به فینال قهرمانی آسیا

دیدارنیوز: تیم ملی هاکی روی یخ زنان ایران با پیروزی سه بر صفر مقابل سنگاپور به فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا صعود کرد.

تیم ملی هاکی روی یخ در نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا شنبه، ۱۶ اردیبهشت به مصاف تیم سنگاپور رفت و با پیروزی در این دیدار به فینال رقابت‌ها صعود کرد.

ملی‌پوشان ایران در این دیدار سه بر صفر سنگاپور را شکست دادند و یکشنبه، ۱۷ اردیبهشت ماه در دیدار پایانی و فینال به مصاف تایلند می‌روند.

اعظم سنایی، الهام مدیردهقان، نگار خرم، فاطمه اسماعیلی، زهرا رضایی، حدیث خلج، یگانه بهرامی، آذین قارونی، هلیا سوهانی، فاطمه شاهسوند، نگار ارجمند، حدیثه پورهاشمی، شبنم‌عرب، عسل حیدری، دیانا فرزام‌نیا، دیبا فرزام‌نیا، هدیه آقایی، فاطمه آقایی، زهرا قاسمی و آرزو ایزدی بازیکنان ایران در این دوره از رقابت‌ها هستند.

فرزاد هوشیدری و اعظم سنایی سرمربی و مربی تیم ملی و اوویس حسن‌زاده نیز به عنوان مدیر، تیم ملی کاروان اعزامی را همراهی می‌کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی