تیتر امروز

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۰ +ویدیو
فینال جام حذفی فوتبال ایران؛ آخر هیـ"جام"!

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۰ +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.
مریم ارم‌آبادی ثبت نام کرد

تلاش یک زن برای ریاست در فدراسیون کشتی

مریم ارم‌آبادی، که در زمان ریاست رسول خادم عنوان درجه سه بین‌المللی داوری کشتی را دریافت کرده، ظهر امروز ثبت‌نامش را کامل و برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون کشتی اعلام آمادگی کرد.

کد خبر: ۱۴۹۱۵۵
۱۸:۳۷ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۲

تلاش یک زن برای ریاست در فدراسیون کشتی

دیدارنیوز: مریم ارم‌آبادی که در زمان ریاست رسول خادم درجه بین‌المللی داوری کشتی را دریافت کرده بود، برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون کشتی ثبت‌نام کرد.

درحالیکه روز دوشنبه هفته جاری (هجدهم اردیبهشت ماه) زمان ۱۰ روزه ثبت‌نام از نامزد‌های انتخابات فدراسیون کشتی به پایان خواهد رسید، امروز یک زن برای شرکت در مجمع انتخاباتی ثبت‌نام کرد.

مریم ارم‌آبادی که در زمان فدراسیون رسول خادم به عنوان درجه سه بین‌المللی داوری کشتی را همراه با سه داور زن دیگر دریافت کرد، ظهر امروز ثبت‌نامش را کامل کرده و برای حضور در انتخابات پیش رو اعلام آمادگی کرد.

ارم‌آبادی که سابقه نایب‌رئیسی بانوان هیئت وزنه‌برداری مازندران را هم در کارنامه دارد، برای شرکت در این انتخابات، هفته گذشته از نایب‌رئیسی بانوان هیئت کشتی استان مازندران استعفا کرد.

تا پیش از این علیرضا دبیر و حمید بنی‌تمیم ثبت‌نام خود را برای شرکت در انتخابات تکمیل کرده بودند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی