تیتر امروز

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو
آخر هیـ"جام"!

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.
ناپولی با اختلاف قهرمان سری آ ایتالیا شد

پایان ۳۳ سال انتظار با جشنی بزرگ؛ روح مارادونا زنده شد +ویدیو

سرانجام پس از ۳۳ سال انتظار و آخرین قهرمانی در دوران دیگو مارادونا افسانه‌ای، ناپولی قهرمان سری آ ایتالیا شد تا خیابان‌های ناپل غرق در جشن و شادی شود.

کد خبر: ۱۴۹۰۹۵
۰۹:۴۰ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۲

پایان ۳۳ سال انتظار با جشنی بزرگ؛ روح مارادونا زنده شد +ویدیو

دیدارنیوز: ناپولی با کسب امتیاز از اودینزه، رسماً قهرمانی سری آ را جشن گرفت.

ناپولی که فصل جاری پیش از فرا رسیدن ماه فوریه قهرمانی‌اش در سری آ را تا حد زیادی قطعی کرده بود، سرانجام با کسب امتیاز از خانه اودینزه پس از توقف خانگی مقابل سالرنیتانا با یک هفته تاخیر جشن قهرمانی گرفت و رسماً قهرمان سری آ ایتالیا در فصل ۲۳-۲۰۲۲ شد.

پارتنوپی که این فصل باتوجه به امتیاز از دست دادن‌های لاتسیو و سایر تعقیب‌کنندگان، شانس قهرمانی ۶ هفته مانده به پایان مسابقات را داشتند به مدت بیش از یک هفته آماده برگزاری جشن قهرمانی بودند، اما تیم اسپالتی انگار دلش نمی‌آمد این انتظار شیرین را خیلی سریع پایان دهد و هوادارانش را در این نشئگی دل‌پذیر نگه داشته بود.

پایان ۳۳ سال انتظار با جشنی بزرگ؛ روح مارادونا زنده شد +ویدیو

سرانجام کسب امتیاز از خانه اودینزه، انتظار هوادارانی که در ناپل برای قهرمانی رسمی تیمشان لحظه‌شماری می‌کردند را پایان داد و اگرچه ناپولی ابتدا با دریافت گل از میزبان، این احساس را داد که قرار است جشن قهرمانی یک هفته دیگر به تعویق بیفتد، اما گل تساوی بخش اوسیمن، سرانجام پارتنوپی را در صدر جدول ۸۰ امتیازی کرد و باتوجه به فاصله ۱۶ امتیاز در فاصله ۵ هفته مانده به پایان مسابقات با لاتسیو، شاگردان اسپالتی رسماً فاتح اسکودتو شدند.

اوسیمن با گلزنی در این دیدار، به مرز ۴۶ گل در تاریخ سری آ رسید و با رکورد ژرژ وه‌آ به‌عنوان برترین گلزن آفریقایی تاریخ مسابقات برابر شد. اوسیمن این شانس را خواهد داشت تا در دیدار‌های آینده یک گل دیگر به ثمر رسانده و به‌تن‌هایی رکورددار شود.

حالا هواداران ناپولی، شب هفتم می‌در دیدار خانگی مقابل فیورنتینا قادر خواهند بود از تیم محبوبشان در لباس قهرمان به میزبانی استادیوم دیگو آرماندو مارادونا استقبال کنند و سومین قهرمانی تاریخ ناپولی را برای اولین بار پس از ۳۳ سال و بدون دیگو آرماندو مارادونا جشن بگیرند.

پایان ۳۳ سال انتظار با جشنی بزرگ؛ روح مارادونا زنده شد +ویدیو

ناپولی تا پایان فصل مقابل فیورنتینا، مونزا، اینتر، بولونیا و سامپدوریا صف‌آرایی خواهد کرد و درحالی که دیدار‌های باقی‌مانده‌اش تشریفاتی شده‌اند، این شانس را خواهد داشت تا قهرمانی با ۹۵ امتیاز را در پایان فصل به ثبت برساند و در این شرایط، تیم اسپالتی رکورد تاریخ ناپولی از نظر کسب امتیاز را خواهد شکست.

ویدیو؛ وضعیت باورنکردنی شهر ناپل پس از قهرمانی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی